gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Benim Meselem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dün gece sokakta rastladım ona Kaderimiz getirdi bizi biraraya Gözlerimiz masumca buluştu
    Sonra aklım hepten uçuştu

Gönül benim ona da konar buna da
    Bak işte bugün sen yazıldın hayatıma
    Hangisi doğru hangisi yanlış bilinmez
    Aşık olunca zaten hiç farketmez

Bu benim meselem kolay değil bilinmez
    Karışmayın sevgiye sınır çizilmez
    Benim meselem kolay değil bilinmez
    Karışmayın sevgiye sınır çizilmez
    Benim meselem onu seviyorum

Çok kibirli yoksa utangaç mısın
    Söyle bana burcun ne kaç yaşındasın
    Belki de sen aradığım parçasın

Bana benden daha yakınsın
    Sakın kaçma gözlerim biraz egzotik
    Saysan bitmez kimbilir kaç tahtam eksik
    Hangisi doğru hangisi yanlış bilinmez
    Aşık olunca zaten hiç farketmez

Harun Kolçak - Benim Meselem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Yüreğinden Öperim

Harun Kolçak - Yüreğinden Öperim

Kana kana içtim aşkı senle Susadıkça baktım gözlerine Güneş gecelerime doğdu yeniden Ellerin dokununca yüreğime Her anı senle başka yaşadım Dünyayı rengarenk boyadım Gökkuşağında koştum sevinçle Aşk meleklerine el salladım Bu yüzden ben seni Gözlerinden değil Yok hiç yanaklardan değil Dudaklarından asla değil O güzel yüreğinden öperim
  2. Harun Kolçak - Sevdanın Okları

Harun Kolçak - Sevdanın Okları

Nerden gördüm seni Görmez olaydım O güzel gözlerine Bakmaz olaydım Dönüyor başım Değişti dünyam Görmez oldum Hiçbir şeyi Sığmıyor düşler Sensiz akşama Vuruldum tutuldum Ben sana Kız seni kollarımda Sevdim seveli Sevdanın okları Üstüme gerili
  3. Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Ateşin geliyor odama Yanıyor içim yatağım bedenim Dargınım uykulara Sana tutkun hislerim Alıp beni kollarına Uçur gidelim engelsiz düşlere Yalnız biz olalım sahipsiz o gecelerde Yetmiyor bu sevdalar Tutuşan kıvılcımlar Doymuyor kalbim sevmeye Her akşam bu isyanlar Kışkırtıyor yasaklar Gözlerim dönüyor düşününce Aşkımızın ateşi bu büyülü gecede İçimde Öyle sev ki beni ölürüm elinde
  4. Harun Kolçak - Gir Kanıma

Harun Kolçak - Gir Kanıma

uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben, düşlerim çıkmasada yine gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2) kararı ver artık beklemeden gel yazık vazgeçersen bu sevdadan eğer ne kadar çok aradım sonunda yakaladım...
  5. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...

Sayfayı Paylaş