gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hasret bu kadar büyümemişti

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.”
    Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün hayaliyle ısındım. Minik öpücüklerle uyandırıp güneşin doğuşunu gösterecektim sana. Çiçeklerin, denizin, kumasalın, güneşin tadına birlikte varacak , gün batımlarında denizle birleşen ufuk çizgisini birlikte seyredecek, ay ışığında mutluluk şarkımızı söyleyecektik.
    Yalan değil kaçamak sevdalara takıldım yokluğunda bir süre. Sana benzeyen her şeyi sevdim ben. Sevdiği her şeyde senden izler vardı. Aradığımı buldum sandım ama yanıldım , bulduğum sen değildin. Olmadık zamanlarda aklıma düştün, zamansız yaralandım. Her sabah seni bulmak için yolara düşmek geldi içimden ama gidemedim .
    Yalnızlığın acısıyla gurur satın alır oldum her gece. “Gelir” dedim kendi kendime, “Söz verdi gelmesi gerek.” Bekledim.Kendimi param parça hissetim ama yine de sana kızamadım.Unuttum kötü sözlerini Unuttum kapında bekletildiğimi.Unuttum telefonlarıma cevap vermediğini, kavgalarımızı unuttum.
    Bir tek seni unutmadım sevgili, bir tek seni unutamadım. Hep dönmeni bekledim. Zamanla alıştım acılara , ölüm ilanlarında kendiliğinden siline adreslere. Alıştım sevdiklerimin yokluğuna. Ama yalnızlığa alışamadım, hasrete alışamadım, sensizliğe alışamadım. Hep dönmeni bekledim.
    Olamadı gülüm bir araya gelemedik. Oysa daha yolun başındaydık, tomurcuktuk daha çatlamaya hazır. Bahar gelmeden ayrıldık. Şimdi artan yalnızlığım , büyüyen yokluğu var . duvarlarda gözlerinin izi , kapı kollarında parmak izlerin saklı. Sen neredesin sevgili, varlığın nerede ?. bir mevsim döndü , sen dönmedin .
    Düşlerim böyle dağınık değildi eskiden. Kara bulutlar gibi kümelenip bir yere, acılarım yüreğimde çöreklenmişti gece yarılarında. Özlemlerim hiç bu kadar olmamıştı gün ışığına. Hasret bu kadar büyümemişti. Şimdi göçebe olmuş yüreğimle her sabah yeni yolculuklara çıkıyorum. Umudun türküsünü söylüyorum öksüz bakışlarımla.....

alinti

2. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hasret bu kadar büyümemişti
    emeğine sağlık

Hasret bu kadar büyümemişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

Hiç Bir Şeye Yetemediğin Anlar Vardır.. Yasadigin her seyin sabun köpügü oldugunu anladigin,, Baloncuklar teker teker patlarken herseyi kaybettiginin farkinda olup da,, Hiç bir sey yapamadigin... Binlerce cevapsiz soru içinde, hayata cevapsiz kaldigin... Ve kimseyle konusmak istemeyip,, Kendine çagrilarini bile mesgule aldigin... "Ben güçlüyüm" yalanini her...
  2. Bu nickler hasret çekiyor!!!

Bu nickler hasret çekiyor!!!

hasret ceken sözler özlem duyan sözler Sevgiliye özlem duyan hasret çeken nickler arıyorsan durma göz at hemen nicklere herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..! Bugün Burda Cumartesi Ben senin SaçLarını SuçLar bakışLarını Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ . öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.(!) deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT...
  3. Hırsızlığın bu kadarına PES

Hırsızlığın bu kadarına PES

Şimdi gazetede okuduğum habere gülerken yaşadığımız bir olay aklıma geldi.. Haberde Bayan kuaföre giren hırsızın 400 TL alıp ardındada ojeyle "Özürdilerim abla" Yazarak gittiğini yazıyor ...:n028: Benim anlatacağım olayda amcamın kızının evinde oldu. Herkes işteyken eve giren hırsızlar alacakları küçük şeyleri almışlar birde utanmadan dolaptaki yemekleride silip süpürmüşler.....
  4. Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık

Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık

hasret hasret resimleri şiirleri Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık. Hiç tanımadığım insanlara bağlandım bir gün. Belki çok sohbet saatlerini bölüşmedik. Ne soğuk kış akşamlarında ne birbirimize sarıldık nede güneşi beraber izledik. Koca yürekli insanlar tanıdım içlerinde, delikanlı kızlar, kanım kadar kardeş delikanlılar, saf kokulu insanlarla bir arada oldum. Yağmur kokan bir...
  5. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...

Sayfayı Paylaş