gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hassas cilde makyaj

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hassas cilde sahipseniz makyaj malzemesi seçiminde ve kullanımında da dikkatli olmanız gerekir. İşte hassas cildi olanlara bazı öneriler.
    - Kozmetik ürünlerinizi uzun süre kullanmayın. Fondötenler ve rujlar 1 yıl, maskaralar 3-4 ay, pudra ve allıklar 2 yıldan uzun süre kullanılmamalı.
    - Siyah renkli eye-liner ve maskara tercih edin. Dermatologlar bu rengin hassas ciltler için daha uygun olduğunu söylüyor.
    - Genellikle pudra bazlı ürünleri tercih edin.
    - Makyaj malzemesi satın alırken ucuza kaçmayın. Bilmediğiniz markaları tercih etmeyin.
    - Makyajınızı temizlemeden yatmayın. Cilt tipinize uygun temizleyici kullanın.

2. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben fondoten sürüyorum ve iyi geliyor

Hassas cilde makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hassas cilde maske

hassas cilde maske

MALZEMELER: ½ muz 1 tatlı kaşığı bal 1 çorba kaşığı süt UYGULAMA: Muzu iyice ezdikten sonra süt ve balı ilave ediniz. Başta göz çevreniz olmak üzere cildinizde 20 dk bekletip yıkayınız. Muz, a vitamini ve potasyum bakımından zengindir.
  2. Makyajı temiz cilde uygulayın..

Makyajı temiz cilde uygulayın..

Makyajı temiz cilde uygulayın.. Makyaj yaparken bazı püf noktalarını gözden kaçırırsanız, güzelleşmek isterken kötü bir makyaj yapmış olabilirsiniz. Öncelikle aklamak istediği yerleri kapatmak için koyu renkte gölgelendirme yapması gerekiyor. Cildiniz bozulmasın Yüzde beğenilen noktaları ön plana çıkartmak için açık renkte gölgelendirme yapılmalı. Makyajın temiz bir cilde uygulanması...
  3. Hassas dişlerim

Hassas dişlerim

selam melişler benim dişlerim o kadar hassas ki elma yerken ,seker ağzima alır almaz,corba içerken, bir gıcırtı duyunca, hatta diş fırcalarken ya vara yoğa sızlıyo ..Doktora gittim ismini vermeyim hassas dişler için olan bir macun kullan dedi yapacak birsey yok dedi ama o da fayda etmedi.ne yapacağimi şaştım .cok zor durumdayım .ağiz tadiyla birsey yeyip içemiyorum ne yapmalıyım?:hungry:
  4. Hassas Ciltler İçin Makyaj Malzemesi Seçimi

Hassas Ciltler İçin Makyaj Malzemesi Seçimi

hassas ciltler, makyaj malzemesi, makyaj malzemesi seçimi, makyaj, ilgili bilgiler burada Siz de makyaj yaparken cildine ne kullanacağını bilemeyenlerden misiniz? Eğer hassas bir cilde sahipseniz makyaj malzemesi seçiminde ve kullanımında oldukça dikkatli olmanız gerekir. İşte hassas cildi olanlara makyaj malzemesi seçerken dikkat etmeleri gereken bazı öneriler… - Kozmetik...
  5. Cildim

Cildim

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM...

Sayfayı Paylaş