gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Hastayım dedi beyinsiz çıktı..

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye giden kadın yarım beyinli olduğunu öğrendi. Çin'de 39 yaşındaki bir kadın, gerginlik ve halsizlik şikayetiyle gittiği hastanede yarım beyinli olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Hastanenin nöroloji uzmanı Zhang Linhong, “Hastanın sinir sisteminde herhangi bir sorun var mı?” diye MR çekti ve beynin sadece sağ lobunun olduğunu gördü.

Linhong, “Aslında sol lob konuşma kabiliyetini düzenler ama hastamızın çevresiyle iletişiminde problem yok. Annesi kızının normal bir yaşantısı olduğunu söyledi. Üniversiteden de iyi bir notla mezun olmuş ve hafızası kuvvetli. Telefon numaraları ve arkadaşlarının adını süratle hatırladığını da gördük” dedi.

kurabiye79 bunu beğendi.
Hastayım dedi beyinsiz çıktı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  2. Hasta

Hasta

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.
  3. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim
  4. Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat Bıçaklandı Metin Arolat Haberi Metin Arolatın geçen günlerde bıçaklandı haberini vermiştik sizlere....Şimdide yalan olduğu ortaya çıktı....Böyle yalan haberler neden çıkar hiç anlamam :D:D Ne yapmaya çalışıyorlar acaba merak ediyorum....Ya da reklamdır ne dersiniz... Arolat 'BIÇAKLANDIM' Dedi Yalan Çıktı Metin Arolat'ın Twittter'dan duyurduğu yandım bıçaklandım haberi tam...
  5. Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye

Sayfayı Paylaş