gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Havada Asılı Adamın Numarası

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ünlü Alman İllüzyonist Johan Lorbeer gerçekten ilginç bir gösteri yapıyor.

Gösterisinin adı "Tarzan standing leg"... Biz "havada asılı duran Tarzan" diyelim...

Lorbeer bir eliyle duvarı tutarak havada saatlerce asılı kalıyor...

Bir insanın bunu yapması mümkün mü? İlüzyonsa değil...

Zaten Lorbeer de bunun bir ilüzyon gösterisi olduğunu saklamıyor. Yani bu işin bir numarası var...

İlüzyonistler kendileri için "biz en dürüst insanlarız. Çünkü yaptığımızın bir numara olduğunu baştan söyleriz" derler...

Onlar numara yapar. Seyirci de bulmaya çalışır. Gerçeklerin ortaya çıktığı fotoğrafa az kaldı. Ama belki numarayı siz de tahmin edebilirsiniz.

Peki biz biraz ipucu verelim.

Kollar haddinden uzun değil mi sizce de?..

Bakın iyice ortaya çıkıyor numara...

İşte sırrın açığa çıktığı an... Tam da tahmin ettiğiniz gibi önceden duvara yapıştırılmış bir el var. Ancak o ele tutunarak bile saatlerce durması mümkün olmadığından Lorbeer'in vücudunu da tutacak bir aparat hazırlanmış...

Lorbeer tabii bu numarayı bulduktan sonra çeşitli şekillerde duvardan asılmaya başlamış...

Hepsinde de aynı numarayı uyguluyor...

Havada Asılı Adamın Numarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asıl maksadım!

asıl maksadım!

Görmeyince gönül divane olur, Hizmet etmek için pervane olur. Bulamaz derdine ilaç, bu şaşkın, Gece gündüz yanar nârıyla aşkın. Suya bakmak ile susuz kanar mı? Susuz kalan susayanı kınar mı? Gönül arzuluyor sohbetlerini, Ümitle bekliyor himmetlerini. Bütün ömrüm geçip gider hebâya, Gönül razı olmaz bir merhabaya. Himmet etmesini niyaz ederdim, Korkma sırrımızı saklarım derdim. Şudur...
  2. havan

havan

Ev havanı karı- kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumsuların kullandığı havan ele meği ve göz nuru ile elde edilen kazanca, Havan bazen şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da çok konuşan kimseye delalet eder.Havan rüyada üzüntüye isarettir. Tunç havanla bir sey dövmek, bazi hususlarda ne yapacaginizi düsündügünüze ve bir karar veremediginize isarettir. Havanda kuru bir...
  3. havana

havana

Şehir Hakkında Bilgi Havana (İspanyolca La Habana, tam olarak San Cristóbal de La Habana), Küba'nın başkenti. 2,2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynağı başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir. Kentte ilkbahar aylarında hızı 200 km hıza ulaşan kasırgalar görülür. Havana uzun yıllar ispanyolların sömürgesi altında...
  4. Havada duran adamın sırrı!

Havada duran adamın sırrı!

havada duran adamın sırrı havada oturan adamın sırrı durma ilizyonu Ünlü Alman İllüzyonist Johan Lorbeer gerçekten ilginç bir gösteri yapıyor.Gösterisinin adı "Tarzan standing leg"... Türkçe karşılığı Asılı duran Tarzan Gösterinin amacı yerçekimini yenmek. Lorbeer bir eliyle duvarı tutarak havada saatlerce asılı kalıyor.. Bir insanın bunu yapması mümkün mü? Tabi ki değil fakat ya...
  5. Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadının en iyi dostunun ‘pırlanta’ olduğuna dair inancın yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini belirttiler LONDRA - İngiltere’de bir derginin yaptığı araştırma, ülkede orta gelir düzeyindeki kadınların büyük bölümünün ayakkabı tutkusunun “İmelda Marcos sendromu” olarak...

Sayfayı Paylaş