gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hayalimdeki ev

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçeli ev tasarımı Şirin ev tasarım
    Bu şirin mi şirin ev dekorasyonu tamda aradığınız ev olabilir meleklerim.Yanlız kalmak ,eğlenmek,vakit geçirmek için çok şirin bir tasarım olan bu müstakil ev dekorasyonu,sizin hayatınızdaki belki de en güzel yer olacak. Bu bahçeli,müstakil ev tasarımını istediğiniz gibi döşeyip,dekorasyonda harikalar yaratabilirsiniz.

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy akşam bahçeye bi masa atıp mumları yakıcan sonra ooh arkadaşlarla çaylar muhebbet güzel gerçekten.

Hayalimdeki ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

dekore edilmiş evler dekore edilmiş ev modelleri güzel evler en güzel kompakt vitrin Burada herkes hayalindeki evi döşesin, beğendiği oturma gruplarını, istediği mutfağın tarzını anlatsın, resimlerle göstersin... Mutlaka koymalıyım dediğiniz bir halı mı var? Yoksa tasarımlarını çok beğendiğiniz daimi markalar mı tercihiniz? Ya küçük detaylar? Bu odayla hangi renk uyum sağlar? Hadi herkes...
  2. hayalimdeki ev:)

hayalimdeki ev:)

hayalimdeki evler hayalimdeki evin resmi ev ev resimleri resmi arkadaşlar tabiki hayalimizde kurduğumuz bir evi internet sayfalarında bulamayız ama en azından yakın olan ları seçip baylaşabiliriz mesela ben bu tarz bir evde oturmak isterdim
  3. Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

ahşap ev modelleri Orman evi Hayalimde ağaç dalları üzerine konumlandırılmış ahşaptan bir ev vardır hep. Sanırım küçükken izlediğim filmlerden etkilendim. Ama nette dolaşırken birken hayalini kurduğum evi gördüm ve isteğim birkez daha arttı. Sessiz bir büyülü ormanda, doğayla ve kocacımla başbaşa o orman evinde bir gece geçirmeyi çok isterdim. Sizce de çok güzel değil mi meleklerim?...
  4. Hayalimdeki kır evi meleklerim

Hayalimdeki kır evi meleklerim

Kır evi örnekleri Bahçeli ev örnekleri Kocaman bir bahçesi, ahşap panjurları olan bir kır evi hayalim var. bu kır evi örnekleri tam da benim hayalime uygun. Yeşillikler içinde ve bol çiçekli bir bahçeye sahip. Yazın 3-4 ay geçirsem bu evde örüm kesin uzar benim:)
  5. Hayalimdeki Müstakil ev

Hayalimdeki Müstakil ev

Müstakil ev örnekleri Bahçeli evler Hayalimde ilerde hep bahçeli bir evde yaşamak var. Bu evde tam benim hayal ettiğim müstakil ev örneği. Bahçe dekorasyonuda tam benim istediğim gibi yapılmış. Ah o güzel bahçede ne güzel kahvaltı yapılır.

Sayfayı Paylaş