gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayal'in Kedileri

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kedi isimleri, kedi resmi, yavru kedi, yavru kediler, kedi resimle, kedi resimli, tekir kedi, tekir kediler, tekir kedisi Hayattan aldığım en büyük derslerden biri hayvanların insanlardan daha sevecen ve sadık olduğudur. Hatta nankör diye itham edilen kediler bence bir çok insandan daha kadir kıymet bilir. Mesela benim oğlum Leo. Ben daha onun kadar akıllı ve sevecen bir kedi daha görmedim. Gel dersin gelir, dur dersin durur. İşten eve gelince kucağıma atlayıp benle hasret gidermden asla oturtmaz. Öyle sevecen, öyle içten ki. Onun sevgisi ve zekası beni hep şaşırtmıştır. :nazar:

Şimdi Leo'ya kardeş bir de Lokum'umuz var. O da yetim bir kedi tıpkı Leo gibi. Yaklaşık 2 hafta önce aç , bitkin ve ölmek üzere bir haldeyken sokakta buldum. Yürüyemiyordu bile halsizlikten. Aldık kıyamadım besledim ve şimdi maşallah tavşan gibi zıplıyor , koşuyor. Oğlum da minik kardeşine çok iyi davranıyor şükürler olsun.

Buyrun meleklerim iyi seyirler.:)

Leo ve peluş faresi :)

Lokum kızım...

Lokum ve Leo...♥♥♥

Lolita Lokum'um...

İşte böyle şurup şişesi kadar.:)

Yakışıklı oğlum....

Haylazlık yapıcam ben haberin olsun bakışı .:)

İşte bunlar benim canlarım. ♥♥♥

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    aiii ne kadar tatlilarrr... MASALLAH

HaYaL bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Oyy ben yerim onları yaa çok tatlılar maaşallah :nazar:

Leo yu hatırladım fotosu vardı kocaman olmuş valla :D:D lokumda pek bi tatlıymış :) Benim de var kedilerim hem de 5 tane :D 3 tanesi daha minik :)

HaYaL bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ayhhh tipee bakk ne tatlılar yaa:D:D

HaYaL bunu beğendi.
  5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallahh çok tatlılar.... leo baya büyümüş.. Lokumda minicik şurup şişesi kadarcıkk amann mıncıkk mıncık edecen onları.. en cokta anlamalarına sevindim.. iyi günlerde mutluluklar diliyorum size canım..

HaYaL bunu beğendi.
  6. girlpaladin

girlpaladin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar kedileriçin nankör derler ama degil hepsi bence

7. girlpaladin

girlpaladin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde evde 4 tane var 3 dişi 1 erkek hepsi birbirinden tatlı muzur şeyler

8. girlpaladin

girlpaladin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca iyi bakım gerektiriyor insan saglıgı hemde onların saglıkları için

Hayal'in Kedileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HayaL'in kombinleri

HayaL'in kombinleri

Merhaba melekler.Moda günümüzün en popüler olaylarından biri biliyorsunuz.Modanın amacı da ne neyle kime nasıl yakışır bunu bulmak.Bunun adına nice çılgınlıklar yapılıyor :)Ben de sizler için bir çılgınlık yaptım ve ilk kombinlerimi sizler için hazırladım....Buyrun...
  2. Hicran (Hayal'in Kaleminden)

Hicran (Hayal'in Kaleminden)

Merhabalar arkadaşlarım. Sizlerle kendi yazmış olduğum bir hikayeyi paylaşmak istiyorum.Yorumlarınızı çok merak ediyorum doğrusu.:) Gecenin karanlığı üstüme bir sis bulutu gibi çökmekte. Tenimdeki ürpertiler kalbimden geçen her bir kan zerresini titretiyor sanki. Çok düşünülmekten dibi tutmuş düşüncelerim tek tek birer çıkmaz sokağa sığınmış, sinmiş, bastırılmış ve gün yüzüne çıkmasınlar...
  3. Hayal'in ayakkabıları

Hayal'in ayakkabıları

yazlık ayakkabı modelleri 2011, yazlık ayakkabılar, bayan ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri 2011, bayan ayakkabıları, platform topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabı modelleri 2011 Meleklerim sizlere 3 tane ayakkabımı göstermek istiyorum. 3'ü de birbirinden farklı farklı. Hem renk hem tarz olarak. Ayakkabılara çok düşkün biri değilim ama işimden dolayı bunları alma gereği...
  4. Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

ponponlu kapı perdesi kapı perdesi, kapı perdeleri, kapı perdesi yapımı, kapı perdesi sineklik, ponponlu kapı perdesi, ponponlu kapı süsü yapımı hakkında bilgiler burada melekler Boş zamanlarımı değerlendirmek ve evimi güzellştirmek için kendime bir uğraş ararken bu perdeye rastladım. O kadar hoşuma gitti ki hemen koşup malzemelerini aldım ve yapmaya başladım melekler. Bitirdikten sonra da...
  5. Hayal'in Kedili Pijamaları

Hayal'in Kedili Pijamaları

bayan pijama takımı takımları markaları modelleri fiyatları hakkında bilgi burada meleklerim. Geçenlerde size tavşanlı pijamalar ve kedili pijamalar olmak üzere iki konu açmıştım. O kadar beğendim ki ben de dayanamayıp bulduğum ilk kedili pijamayı aldım. O kadar da şeker ki aman . :D Bakın bakalım sizler de beğenecek misiniz benim güzel pijamalarımı. Fiyatı sadece 10 tl :)

Sayfayı Paylaş