Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

Ponponlu kapı perdesi Modeli Meleklerime Özel

Boş zamanlarımı değerlendirmek ve evimi güzelleştirmek için kendime bir uğraş ararken bu perdeye rastladım. O kadar hoşuma gitti ki hemen koşup malzemelerini aldım ve yapmaya başladım melekler. Bitirdikten sonra da hemen sizinle paylaşmak istedim tabi ki.

Yapımı oldukça kolay olan bir o kadar da şık duran kapı perden karşınızda melekler. Yapımını merak ederseniz eğer anlatabilirim. Buyurun bakalım beğenecek misiniz.

P020711_10.43-1b9.jpg

P020711_10.45-246.jpg

P020711_10.44_[03]-32e.jpg

P020711_10.44_[01]-11a.jpg

P020711_10.44-27e.jpg

Ayrıca kedim de çok sevdi :D
:kedi:

P020711_10.41_[01]-1b2.jpg

Ben balkonumda kullandım ama siz ister balkon ister mutfak ister çocuk odası yani istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben kapiya bunu yapsam valla benim oglan parca pincik eder iki dakikada:)) Hos duruyo canim gule gule kullan

Bende bunu Yozgat'da kuzenimin evinde gördüm. O sakallı iple yapmıştı, bana "sen ponponlu iple yap, daha şık oluyor" demişti ki, gördüğüm kadarı ile cidden de çok şık olmuş :) Ben yatak odama yapacam, kırmızı iple :A Bu arada Hayal bu iki renk ip mi yoksa bu ponponlu iplerin rengi böyle ebruli mi? :) Aydınlatırsan sevinirim örtmenim, kardeşim :kiss:

Balım kemer kısmı sakallı iple yaptım şiş örgüsü. Uzunlamaları da 2 renk iple yaptım. Siyah ve fuşya kullandım ben. Tek renktense iki renk daha hoş duruyor.:)Kırmızı siyah yapabilirsin sen de.

Ablacım çok güzel olmuş valla hamaratlıkta sınır tanımıyosun :)
Gülegüle kullan ablam çok hoş duruyo valla yapımını anlatırsan dinlemicez demeyiz :D:D

Gerçekten çok şıkk sağlıkla kullan canım..Bu arada kedin de çok şirinmişş:))))

Geri