gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ponponlu kapı perdesi kapı perdesi, kapı perdeleri, kapı perdesi yapımı, kapı perdesi sineklik, ponponlu kapı perdesi, ponponlu kapı süsü yapımı hakkında bilgiler burada melekler

Boş zamanlarımı değerlendirmek ve evimi güzellştirmek için kendime bir uğraş ararken bu perdeye rastladım. O kadar hoşuma gitti ki hemen koşup malzemelerini aldım ve yapmaya başladım melekler. Bitirdikten sonra da hemen sizinle paylaşmak istedim tabi ki.

Yapımı oldukça kolay olan bir o kadar da şık duran kapı perden karşınızda melekler. Yapımını merak ederseniz eğer anlatabilirim. Buyrun bakalım beğenecek misiniz.

Ayrıca kedim de çok sevdi :D
    :kedi:

Ben balkonumda kullandım ama siz ister balkon ister mutfak ister çocuk odası yani istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.

şimall ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    pek hamaratsın şekerim bravo :)

HaYaL bunu beğendi.
  3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ben kapiya bunu yapsam valla benim oglan parca pincik eder iki dakikada:)) Hos duruyo canim gule gule kullan

HaYaL bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende bunu Yozgat'da kuzenimin evinde gördüm. O sakallı iple yapmıştı, bana "sen ponponlu iple yap, daha şık oluyor" demişti ki, gördüğüm kadarı ile cidden de çok şık olmuş :) Ben yatak odama yapacam, kırmızı iple :A Bu arada Hayal bu iki renk ip mi yoksa bu ponponlu iplerin rengi böyle ebruli mi? :) Aydınlatırsan sevinirim örtmenim, kardeşim :kiss:

HaYaL bunu beğendi.
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Balım kemer kısmı sakallı iple yaptım şiş örgüsü. Uzunlamaları da 2 renk iple yaptım. Siyah ve fuşya kullandım ben. Tek renktense iki renk daha hoş duruyor.:)Kırmızı siyah yapabilirsin sen de.

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablacım çok güzel olmuş valla hamaratlıkta sınır tanımıyosun :)
    Gülegüle kullan ablam çok hoş duruyo valla yapımını anlatırsan dinlemicez demeyiz :D:D

HaYaL bunu beğendi.
  7. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben en çok kediye bayıldım:D çok severimde hayvanları.Ama perdede çok şeker olmuş eline sağlık

HaYaL bunu beğendi.
  8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten çok şıkk sağlıkla kullan canım..Bu arada kedin de çok şirinmişş:))))

HaYaL bunu beğendi.
  9. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine ellerine sağlık cnm walla süper bişi olmuş bende yapıcam çok hoşuma gitti doğrusu kedin de çook tatlı şirin şey :D

HaYaL bunu beğendi.
  10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallah maşallahh hamarat meleğim benim ;))) Ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş.... ben bile özendim ;))))

HaYaL bunu beğendi.
  11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    ben kediye takıldım valla yalan yok hayalim.. yerim ben onu yaaaaaaa :D

HaYaL bunu beğendi.
Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HayaL'in kombinleri

HayaL'in kombinleri

Merhaba melekler.Moda günümüzün en popüler olaylarından biri biliyorsunuz.Modanın amacı da ne neyle kime nasıl yakışır bunu bulmak.Bunun adına nice çılgınlıklar yapılıyor :)Ben de sizler için bir çılgınlık yaptım ve ilk kombinlerimi sizler için hazırladım....Buyrun...
  2. Koza ipten kapı perdesi....

Koza ipten kapı perdesi....

kapı perdesi [B]Kapıdan hemen girişte banyo kapım var ve hoş görünmüyordu bende bu perdeyi yaptım yükseklik fazla olduğundan üst kısmında çuval kullandım umarım beğenirsiniz... [/URL] ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us
  3. Hayal'in ayakkabıları

Hayal'in ayakkabıları

yazlık ayakkabı modelleri 2011, yazlık ayakkabılar, bayan ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri 2011, bayan ayakkabıları, platform topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabı modelleri 2011 Meleklerim sizlere 3 tane ayakkabımı göstermek istiyorum. 3'ü de birbirinden farklı farklı. Hem renk hem tarz olarak. Ayakkabılara çok düşkün biri değilim ama işimden dolayı bunları alma gereği...
  4. Hayal'in Kedileri

Hayal'in Kedileri

kedi isimleri, kedi resmi, yavru kedi, yavru kediler, kedi resimle, kedi resimli, tekir kedi, tekir kediler, tekir kedisi Hayattan aldığım en büyük derslerden biri hayvanların insanlardan daha sevecen ve sadık olduğudur. Hatta nankör diye itham edilen kediler bence bir çok insandan daha kadir kıymet bilir. Mesela benim oğlum Leo. Ben daha onun kadar akıllı ve sevecen bir kedi daha görmedim....

Sayfayı Paylaş