gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hayallerimin baş rol oyuncusuydu mutluluk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.

Yanan bir alevdin bir zamanlar. Öyle yakıyordun ki, ateş bile senin kadar yakmazdı beni. İçin için köz olana kadar yaktın. Sevmeyi unutmuşken karşıma çıktın. Aşkı unutmuşken sevdayı hatırlattın. Ben seni sevdim. Ben senin için öldüm. Ama sen değiştin.

Oysa hayatta, tanıştırıldığım ilk aşktın. Yüreğimin dengesi bozuldu bir den. Gözlerim hayallere daldı. Rüyaları unuttum. Gözü açık gördüğüm tek rüya sen din. Aşk buydu demek ki... Sevgili olmadan bile, onunla yaşamak. Aldığın her nefeste, onu içine çekmek. Yanmak, yanmak... Yüreğinde aşkın alevini hissetmek. Acaba sen de benim kadar beni sevdin mi? .

Şu an içimde, ağzından köpükler çıkan azgın bir boğa var. Sakın yaklaşma yanıma. O kadar kırıldım ki sana. Aşkla dolu yüreğim, şu an darma duman.
    Seni tanıdığım güne, aşkla sevdiğim anlara, lânetler okuyorum. Bin kere affettim değişen bir şey yok. Hep aynısın. Belli ki değişmeyeceksin. Çıkma artık karşıma. Anlıyorum ki, sen benim sevdiğim kadar, beni sevmedin.
    Git artık rüyalarımdan. Git artık hayallerimden. Bırak beni yalnızlığıma...Bırak diyorum sana.

Aşk iki kişiliktir. Tek taraflı yaşananı ise insanı üzer. Artık üzülmekten bile yoruldum biliyor musun. Seni sevmekten yoruldum. Seni düşünmekten çok yoruldum. Artık gecelerim, gözyaşlarıyla sabahlamamalı. Güneşin doğuşunu, hüzünlere bırakmamalı. İçimde yalnızca kin ve nefret var. Seni sevdiğimi bile unuttum. Ben mi aşıktım sana. Aşk çoktan öldü sevda ise bitti.

Hayallerimin baş rol oyuncusuydu mutluluk. Güzel günlerim de hep yanımdaydı. Mutluyum diye haykırdığım anlar da sen vardın. Şimdi ise yerini,
    acılara bıraktı. Yansa da yüreğim, lâvlar da kalsa da bedenim, artık seni sevmeyeceğim. Binlerce yemin sana, özlemeyeceğim. İsmini bile
    sildim yüreğimden. Biliyorum anılar yine çıkaracak seni karşıma. Yine hatırlatacak. Aldanmayacağım artık onlara.

Söz verdim kendime. Seni sana bırakıyorum. Bende ki sen ise öldü artık. Yüreğim de bir mezar var. Üstü ise çiçeklerle dopdolu. Sulamayacağım onları, hepsi kurusun. Sen aşkımı nasıl yokettiysen, üzerinde de tek bir çiçek kalmasın. Sen çiçeğine lâyık olamadın. Hiçbirşey de sana lâyık değil. Unutma aşkımda seninle birlikte, mezara girdi.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayallerimin baş rol oyuncusuydu mutluluk
    emegıne yuregıne saglık ablamm...

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol tatlım

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğine sağlık zuzumm süperdi gerçekten bizi yıpratan üzen hep bu acabalar değilmi zatennn

Acaba sen de benim kadar beni sevdin mi? .

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum arkadaşım ben çok yorarım beynimi bu acabalarla

Hayallerimin baş rol oyuncusuydu mutluluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Rol

Rol

Rüyasında rol yapan kimse yalanlarıyla bir yakınını üzer.Bir tiyatroda bir rol yaptiginizi görmek, size teklif edilen bir isi kabul edip etmemekte tereddüdünüz olduguna isarettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçisi olarak bir sahnede rol yapiyor germeniz, üzerinize aldiginiz bir isi yapamadiginiz veya yapimini geciktirdiginizden dolayi yalan söylemek mecburiyetinde kalacaginiza, bu yalan...
  3. Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

. Mutluluk ilk şükür ile başlar “ Hani olurya , yoldan geçerken bir trafik kazası görürsün araç paramparça için cız eder , o tortulu taş kalıbı kalbin titrer hani “ Allah korusun “ dersin … Haline şükredersin … Hani olurya , hastalanırsın hastaneye gidersin , ameliyattan çıkanlar mı dersin , gözleri görmeyip elleri önde ortalıkta gezenleri mi dersin her hastalığı görürsün sonra o...
  4. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  5. Hayaller

Hayaller

****’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük kızıydı. Her çocuk gibi onunda hayalleri, sevinçleri vardı. Çoğu çocuk gibi hayat ona da madalyonun mutlu tarafını göstermeden yaşamasını istiyordu. Yaşadığı yerde onunda “töre” denilen sadece bazı insanların doğru olduğunu düşündüğü aptal bir düşünce vardı. Okula gitmeye başlayacaktı yakında okuyup doktor olmak istiyordu. Babası; Berfinin ona en...

Sayfayı Paylaş