gebe
  1. Nejla

Nejla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hayat TATLIMDIR..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Nejla tarafından paylaşıldı.

Hayat tatlımdır !?........

Hayattaki en zor kazanılan yarışın .. ZAMAN olduğunu düşünüyürum.
    Çünkü ?!
    Zaman kimseyi beklemiyor.öğlesine hızlı geçiyorki yetişemiyorsun.bence sahip olduğumuz her saati her dakikayı hatta saniyeleri bile değerlendirelim .onu değer verdiğimiz kişilerle paylaşalımki daha değerli olsun.düne dönemiyorsak ,yarınlarımızıda bilmek imkansız ise
    bugünümüze sıkı sıkı sarılıp avuçlarımıza sunulmuş en TATLI armağan olduğunu bilelim.
    O Zaman HAYAT tatlımdır.

TATLIM senden
    Geçen zamanımı,kaçırdığım fırsatlarımı geri istiyorum
    Kaybettiğim umutlarımı ,hayellerimi,inançlarımı.
    Çok değerli olan
    Sevgiyi.arkadaşlığı.güveni istiyorum
    Döktüğüm göz yaşı kadar gülmeyi
    Sevdiğim kadar sevilmeyi. İmkansız olanı kabullenmeyi
    Sevgiye hasret kaldığımda güçlü olmayı
    Unutulmamayı ,diliyorum…

TATLIM senden
    İçimdeki umut ışığının hiç sönmemesini
    Sevgimin nefrete ,nefretimin kine dönüşmemesini diliyorum.
    Tatlımın yolları bir gün Farklı yönlere gidebilir.
    Nereye gidersek gideksek gidelim beraberimizde kendimizden
    Hep bir şeyler buluruz.

TATLIM sendem
    İnaçlarıma sarılmak için ,bana güvenilmesini
    Kendimle barışık yaşamak için,düşüncelerime saygı
    Teşekkür etmek için. İltifat .teveccü
    Haksızlık yapmamam için, benim olana saygı
    TATLIM SENİNLE MUTLU OLMAK İÇİN
    her şeyi paylaşmayı
    Dosluk….Arkadaşlık…sevgiyi

KardeleNejla
    09-01-2006
    Yüreğinizdeki bütün ciçekler zamanında açsın,

Hayat TATLIMDIR.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat

Hayat

Hayat Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir. Kendin için neler hissettiğindir. Güven, mutluluk, şefkattir. Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır. Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir. Ne dediğin ve ne demek istediğindir. İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. Her şeyden önemlisi hayatı, başkalarının...
  2. ...Hayat...

...Hayat...

Gönüle doğru bir uzun yürüyüştür hayat. Çiçeklidir de, sabır ister de, uzundur. Adım adım emek ister de, uzundur. Yoksa bir anlık akıştır. Kimler bulur yolu? Kimler kaybolur yollarda, yollarda akarken? Hangi bir anı hissettik, hangi bir anımıza şahit tuttuk gönlümüzü, bize kalan onlardır. Bir tek izdir belki, ama sağlam bir izdir. Silinmeyecek bir izdir. Asla kopmayacak bir kulptur. Dura...
  3. Mirkelam - Tatlım

Mirkelam - Tatlım

Tatlım, her tarafta bizim şarkımız çalıyor Gönlüm biraz oyalanıyor Bıraktın gittin beni Bu yalnız kumsallara Güneş kalbime batıyor Aşk acısı bu Kalp yarası bu Bas yarana denizlerin tuzunu Boşver yazgımız bu Bak Ay, Güneş, yalnız Tanrı yalnız O yapmaz, o yapamaz Olmaz, olamaz demiştin O yapmaz, o yapamaz Olmaz, gel gör ki oluyor Aşk acısı bu Kalp yarası bu Bas yarana...
  4. hayat

hayat

“Rabbim sen olmasan Kimin aklına gelirim ben”
  5. Tatlım için Çocuk Gelinlik Modelleri

Tatlım için Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk Gelinlik Modelleri istiyorum sizden 5 yaşında ki kainatın tatlısı olan kızım sanem için istiyorum bir kaç aya dayısı evleniyor ve gelinlik giymek istiyor oda :) Varsa sitenizde Çocuk Gelinlik Modelleri lütfen paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş