gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yaşamımız bize en sık hüzünleri hatırlatır, ya da yaralanmışlıklarımızı. Dostlarımızı hep, kötü günlerimizde yanımızda olmadıkları için suçlarız... Ailemiz bize hep yakın olmalıdır.. Acaba neden?
    Arkadaşlıklar günlük, sevinçler geçici, acil durumların sonu da sessizliktir...
    Aşk hep ulaşılmaz olmalı,
    Kıskançlıklarımız da öfkemizde..
    Duygular içimizde coşmalı, tebessüm bizim yüzümüzde,
    Nesneler elimizde durmalı hissettiklerimizse kendimizde...
    Ama sevgi bunun neresinde? ...
    Karamsar durmamalı hayata bir de böylesini dene...
    Yaşamımız bize en sık hüzünleri hatırlatıyorsa bil ki öncesinde seni bu hüzüne taşıyan güzel bir şeyler yaşanıp,bitmiştir. Yaralanmayı bırak ve güzellikleri düşün.
    Dostlarını gülen yüzlerle görmek istersen sana bakarken, sevinçlerini de taşı onlara..
    Ailemiz bize hep yakın olsun isteriz ama hayatta ne kadar yakın dururuz onlara?
    Acaba yanı başında durmak mıdır gerçekten içinde olmak mı, sadece istediğinde dokun onlara..
    Yüzleri görmediğinde silinir aklından ama sıcaklığı hep kalır ellerinde ve yüreğinde…
    "Her şey geçici" dersin ama aslında kalıcıdır farketmezsin.
    Kalıcı olmasa hatırlamazsın bir kere...
    Hiçbir şey günlük olamaz ki çünkü bugün bile yarındır ve dündür..
    Arkadaşlıklar da öyle acil durumlar da...
    Aşk yaşa****nın her zerresinde olmalı ama önce kendinde, kıskançlığında içinde..
    Duyguları bazen açığa vurmak zordur.
    Karşımızdaki anlamaz diye mi endişeleniriz yoksa yanlış anlaşılmak mı korkutur kimbilir…
    Ama en önemlisi hissedebilmektir biliyor musun?
    Farklı şeyler hissedince anlar insan yaşamanın tadını ve tattırmanın hazzını...
    Kendi içinde yaşayıp yaşamadığın önemli değildir sevgiyi yaşattırıp yaşattıramadığına bakar herkes....
    Ben sana içimde ki sevgiden bir kırıntı yolluyorum, senin kırıntılarına karışsın diye...
    En azından hayata bir de böyle merhaba demeyi dene....

alıntı

2. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayata Bir de Böyle Merhaba De
    Gerçekten çok güzel ve anlamlı..

Hayata Bir de Böyle Merhaba De konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de Böyle Beslenme

Bir de Böyle Beslenme

Her gün multi vitamin hapları alıyor ve bunun sizi sağlıklı tutacağını, üstelik yaşlanma etkilerini geciktireceğini sanıyorsanız, bir daha düşünün. Bilim adamları tıpkı beslenme gibi vitamin ve mineral alımının yaşa göre belirlenmesi gerektiğine inanıyorlar. Üstelik sağlığı giden yol haplardan değil, besinlerden geçiyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yediğiniz besinlerin kalitesine ve...
  2. selülitsiz bir hayata MERHABA!!!

selülitsiz bir hayata MERHABA!!!

selülitsiz bir hayata MERHABA!!! demeye hazırmısınız kızlar:):) buyrun selülitler neden oluşur?ve nasıl tedavi edilir işte size öneriler:) SELULİT Seluliti oluşturan nedenlerin başında östrojen, doğum kontrol hapı, gebelik, sigara, hormonal bozukluklar, beslenmede doymuş yağ miktarının fazlalığı ve lenf sisteminin yetersizliği bulunuyor. Selulitten kurtulmak için birçok yönteme rastlamak...
  3. Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünya üzerinde bizim görmediğimiz ,bilmediğimiz o kadar güzel ilginç yerler varki meleklerim ,biz sadece resimlerine bakmakla kalıyoruz çoğu zaman.Gerçekliğine hiç inanamayacağıız bu resimler de bizim dünyamıza ait kareler. ABD Jeoloji Araştırmaları Enstitüsü'nün çekip yayınladığı bu fotoğraflar,ilk bakışta tuvale püskürtülmüş boyalarla yapılan resimlere benzesede tamamı gerçek.Landsat 5 ve...
  4. hayata birde böyle bakalım

hayata birde böyle bakalım

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. "Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat. "Zamanın var mı?" diye sordum. ... Gülümsedi ve ‘’Benim sonsuza kadar zamanım var.’’dedi. Ne sorular var yüreğinde?İnsanlarla ilgili en çok neye şaşırıyorsun?diye sordum. Hayat basladı anlatmaya: "Çocukluktan sıkılıp büyümek için acele ediyorlar, sonra yine çocuk...
  5. Süper Mario'yu Bir De Böyle Deneyin!

Süper Mario'yu Bir De Böyle Deneyin!

süper mario, 3 boyutlu, yeni nesil mario, yeni süper mario, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, En sevdiğim eski bilgisayar oyunlarından biri süper mariodur.Şimdi sizi yeni nesil süper mario ile tanıştırmak istiyorum.İşte 3 boyutlu süper mario!... http://www.youtube.com/watch?v=KBb9wFP7uZM&feature=player_embedded#at=17

Sayfayı Paylaş