gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

hayde bulun

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir Evde İki Kisi Var; Biri kör digerinin ise ömrü kısıtlı bunlar birlikte yasarken bir gün bir sey oluyor ve o günden sonra onlar icin hersey degisiyor... Kör olan görmeye baslıyor ve ömrü kısıtlının ömrü uzuyor...
    alıntı

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: hayde bulun
    valla bulamadım neki merakta ettim şimdi allah verde cevabı çabuk buluna yoksam çatlarım :hhh::hhh:

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

la acık daha düşün çito hemen veremme cevabı düşün bulursun

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ben buldum galiba şumu; ömrü az olan hapşuruyor kör ona çok yaşa diyor ömrü az olanda köre sende gör diyor böylece kör olan görüyor diğeride uzun yaşıyo dimi dimi

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    evet misli aynen ömrü az olan hapşuruyo kör olan çok yaşa diyo ömrü az olanda sende gör diyo sonra ömrü az olan uzun yaşıyo körde gözü açılıyo görüyo tam bi türk filmi:hhh:

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

:hhh:ohhh cevabı öğrendim ölsemde gam yimem ya biri daha sormuştu burda burdaki saçmalık ne diye yav onuda öğrensem bi içim rahat edecek ha:hhh:

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    la benden önce davrandınız
    omsj benim çito bulana kadar demyecem

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet aynen öyle türk filmi gibi cemo flim diyince benimde aklıma şener şenle müjde ar ın çevirdikleri arabesk filmi aklıma geldi valla hatırlıyonmu o filmi aynı bu duruma bi örnek ,:)

9. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

zuhahahahhaaaa..çok komık ya......ne soru ne cevappp:):):):):):)

hayde bulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Hayde

Kazım Koyuncu - Hayde

hayde akor kazım koyuncu hayde akor gidelum kazım koyuncu notaları gidelum notaları Hayde gidelum hayde Dağa k'arayemişa Elun nişanlisina Ben nasil deyim hayde Çiktum çami budadum Endurdum yarisina Boyle sevdami olur Girsun yerun dibina K'izilağaç fidani Tepeden budanur mi İnsan sevduği yardan Bu k'adar utanur mi Endum dere duzina Aşlamayi aşladum Sevdaluk eyi şeydur Ben da yeni başladum...
  2. Hayden Panettiere çantalar

Hayden Panettiere çantalar

Hayden Panettiere’den çantalar Heroes dizisinin “kendini iyileştirebilme özelliği” olan kahramanı Claire (Hayden Panettiere), Dooney&Bourke için çanta koleksiyonu hazırladı. Dizi yıldızlarının bir süredir markalara koleksiyon hazırlamalarına aşina olduk. Daha önce Mischa Barton ve Rachel Bilson’dan da örnekleri görmüştük. Hayden Panettiere’in Dooney&Bourke için...
  3. Hayden Panettiere Clutch Çantaları

Hayden Panettiere Clutch Çantaları

hayden çanta Heroes dizisinin güzel yıldızı Hayden Panettiere, Dooney & Bourke için clutch çanta tasarladı. Hayden Panettiere’nin tasarladığı clutch cantalar 295$’a satılıyor. Clutch çanta kullanmak özellikle kış aylarında biraz zor değil mi? Kaban atkı vs üstüste giyilmiş bir halde onu ele tutuşturup dolanıp durmak bana biraz zor geliyor. Gece gezmeleri ve yaz sezonu için ideal olduğunu...
  4. Cem Yılmaz "Hayde"

Cem Yılmaz "Hayde"

cem yılmaz hayde gidelim şarkı sözleri cem yılmaz hayde gidelim şarkı sözü haydee sözleri sözü sarki sozu Son zamanlarda "Av Mevsimi"filmindeki sahneyle adından söz ettiren Cem Yılmaz Kazım Koyuncu'nun parçası Hayde yi müziksiz bir şekilde sadece insan sesleriyle seslendirdi.Büyük bir beğeni alan Cem Yılmaz filmden daha çok bu sahneyle konuşuluyor diyebilirim. Bu muhteşem sahnedeki...
  5. Hayde Bre

Hayde Bre

Filmin konusu Balkanlardaki hayatını mutlu bir şekilde geçiren Şaban Aga ile İstanbul’da yaşam savaşı veren üvey kızı Saadet’in hayatı beklenmedik bir şekilde kesişir. Saadet, oğlunun sünneti için Makedonya’ya gider, eşi vefat eden Şaban Aga’yı İstanbul’a getirir. Şehir hayatına uyum sağlayamayan Şaban Aga, devamlı misafir olduğunu düşünmekte, eski yaşamına dönmek istemektedir. Bir...

Sayfayı Paylaş