gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hepinizin cuması mübarek olsun arkadaşlar. Varsa yeni cuma mesajları bekliyorum sizden.Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..
    Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap.Hayırlı Cumalar...

kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Cumanız mübarek olsun…

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, amelleriniz makbul, makamınız Firdevs, dualarınız kabul,, cumanız mübarek olsun..

Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Hayırlı cumalar melekeler ben sizlerden burda hayırlı cumalar mesajlarını cuma günü yapılacak duaları cuma günü yapılacak ibadetleri cuma gününün sünnetlerini paylaşmanızı istiyorum
  2. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...
  3. İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

cuma mesajları yeni cuma mesajları cuma günü mesajları Sevgili melekler, Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun diyor, Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun temennimizle en yeni cuma mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz... Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız...
  4. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....
  5. "Hayırlı Cumalar" Yeni Cuma Mesajları 2014

"Hayırlı Cumalar" Yeni Cuma Mesajları 2014

cuma mesajları 2014, hayırlı cumalar mesajları 2014, 2014 cuma mesajları Tüm İslam Aleminin mübarek cuma gününün hayırlara vesile olmasını diliyor ve en güzel cuma mesajlarını siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizle paylaşıyoruz... Allah'tan bir dua gibi, Peygamber'den bir amağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar... Selamun Aleykum Eğer Din, Ölümden önce bir işe...

Sayfayı Paylaş