gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Hayırlı Cumalar" Yeni Cuma Mesajları 2014

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cuma mesajları 2014, hayırlı cumalar mesajları 2014, 2014 cuma mesajları
    Tüm İslam Aleminin mübarek cuma gününün hayırlara vesile olmasını diliyor ve en güzel cuma mesajlarını siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizle paylaşıyoruz...

cuma-mesajları.jpg

"Hayırlı Cumalar" Yeni Cuma Mesajları 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

en güzel cuma mesajları güzel cuma mesajları 2011 kısa guzel mesajlari En güzel cuma mesajları, en güzel cuma sözleri, en güzel cuma yazıları, en güzel cuma msj, cuma mesajları kısa, cuma mesajları 2011, cuma mesajları 2012 Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün...
  2. Cuma günü mesajları hayırlı cumalar arkadaşlar

Cuma günü mesajları hayırlı cumalar arkadaşlar

Cuma günü mesajları Cuma günü mesajları Cumanız mübarek olsun diyor ve eş dostlarıma göndereceğim cuma günü mesajları istiyorum. Şimdiden allah razı olsun arkadaşlar.
  3. Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hepinizin cuması mübarek olsun arkadaşlar. Varsa yeni cuma mesajları bekliyorum sizden.Teşekkürler..
  4. İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

cuma mesajları yeni cuma mesajları cuma günü mesajları Sevgili melekler, Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun diyor, Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun temennimizle en yeni cuma mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz... Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız...
  5. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....

Sayfayı Paylaş