gebe
  1. Queeny

Queeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayırlı cumalar :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Queeny tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, ben bu forumda yeniyim adım ayşe 26 yaşındayım. istanbulda yaşıyorum, 6 aydır evliyim

en kısa zamanda bebişimin olmasını istiyorum :bebem:

inşallah hep beraber güzel vakit geçiririz :dp178:

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoş geldin ayşeciğim..inş rabbim gönlüne göre verir..iyi forumlar mutluluklar:)

3. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    H geldin :)

inş Allah gönlüne göre verir :)

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin ayşecim.Benim bu foruma katıldığım çok olmadı ama hemen alıştım.Çok sıcak ve samimi insanlar var burda adminlerimiz zaten bitane..seveceğine eminim:ehi:

hayırlı cumalar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayırlı cumalar!

hayırlı cumalar!

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı. Bana Sen...
  2. Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar

Tüm müslaman alemine güzel bir gün bugün. Herkesin tüm müslümanların cumaları hayırlara vesile olsun kızlar. Cumanız kutlu mutlu ve mübarek olsun. Allah tüm müslüman kullarının bu güzel günde dualarını kabul eylesin. Anne babalara evlat acısı yaşatmasın. Önce sağlık sonra huzur ve mutlu bir yaşam nasip etsin cümle kullarına. Hayırlı Cumalar !
  3. Hayırlı Cumalar...

Hayırlı Cumalar...

Hayırlı cumalar Renklerin toprağından fışkıran derin coşku, yağmurlarla buluştuğunda yüreğin tufandan kurtulduğu gün; seher soluklu Cuma… Canın coştuğu, ruhun kanatlandığı, gönlün güllerle güldüğü günde; zaman ötesinden kokular getirir zaman… Sürgün saatleri serinletir melekût meltemler… Mana maddenin önünde gizem kapılarını açar; her şey anlam değerini dillendirir… Dilekler,...
  4. hayırlı cumalar meleklerim

hayırlı cumalar meleklerim

hayırlı cumalar dileğiyle meleklerim :D
  5. hayırlı cumalar

hayırlı cumalar

Bir CUMA daha araladı ömrümüzün kapısını... Bir CUMA'dır yine zulme sûküt ettigimiz... Bir CUMA daha yaklaştı kıyamete... Bir CUMA'dır yine sessizligi feryada giydirdigimiz... Ya Rabbi! Bildik ki herşeyi ol deyince olduruverensin... Ya Rabbi! Bildik ki sabrı Peygambere dahi ögütleyen sensin... Ya Rabbi! Dile sabrımızın sonu fethin müjdesi olsun. Bol Salevatlı Yaptığımız ve Yapacağımız...

Sayfayı Paylaş