gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

hayıt tohumu

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

bununla ilgilidaha önce bir başlık açıldımı bilmiyorum kızlar varsada özür diliyorum.hayıt tohumu ile daha önce göğüs büyütenler olmuş galiba ben bir haftadır içiyorum sanki dolgunlaşmaya başladı.fikri olan ve ya kullanan arkadaşlar cevap yazabilirmi

hayıt tohumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayıt tohumu ve karabiber tohumu yumurta çatlatıyor

hayıt tohumu ve karabiber tohumu yumurta çatlatıyor

slm kızlar ben haıt tohumu ve karabiber tohumunu yumurta çatlatıyo diye duydum doğrumudr bilen varmı çay yapıp içilecekmiş bilgisi olanlar lütfen yardım
  2. Hayıt tohumu kullanımı faydaları zararları ve hazırlanışı

Hayıt tohumu kullanımı faydaları zararları ve hazırlanışı

Hayıt Tohumu ve Faydaları Hayıt Tohumu,Hayıt Meyvesi Tohumu,Hayıt Tohumu Tüylenme,Hayıt Tohumunun Tüylere Faydası,Hayıt Tohumunun Faydaları,Hayıt Tohumunun Faydaları Nelerdir,Hayıt Tohumu İle Hamile Kalanlar,Hayıt Tohumu Zararları Hayıt meyvesi veya kısaca hayıt her yaştaki kadın için ebedi bir bitkisel çaredir. M.Ö 450’ de hayıt’ tan ilk olarak bahseden tıbbın babası kabul edilen...
  3. Hamilelik İçin Hayıt Tohumu nasıl kullanılır ?

Hamilelik İçin Hayıt Tohumu nasıl kullanılır ?

Hamile kalabilmek için hayıt tohumu kullananlar, hayıt tohumu nasıl kullanılır, hayıt tohumu yararları hayıt tohumu zararları ve hayıt tohumu hakkında bilmeniz gereken herşeyi bu konudan toparlıyorum değerli meleklermekani.com misafirleri ve kullanıcıları. Kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız bir sorumluluk almıyoruz. Kullanıp kullanmamak tamamen sizin insiyatifinize bağlıdır....
  4. Hayıt tohumu zararları nelerdir ?

Hayıt tohumu zararları nelerdir ?

Hayıt tohumunun zararları nelerdir ? Hayıt tohumu nasıl hazırlanır. kullanırken nelere dikkat edilir gibi sorularınızı bu yazıdan sizlere vereceğimiz bilgiler ışığında anlayacaksınız. Değerli hamilelik yaşamak isteyen hanımlar, özellikle adet döngüsündeki sıkıntılar için bir kaç sitede ve şifalı marketlerde hayıt otu ile ilgili bilgilerde adeti düzenlediği ve gebeliği kolaylaştırdığı yolunda...
  5. Hayıt tohumu ne için kullanılır ?

Hayıt tohumu ne için kullanılır ?

Hayıt tohumu bir çoğunuz bu bitkiyi yakın dan tanıyor.Özellikle de kısırlık tedavisi görenler.Hayıt tohumu kadınlarda hipofiz hormonunu düzenlemeye yardımcı bir bitkidir.Yumurtlama bozuklarına iyi gelen hayıt tohumu kadınlık hormonu üzerinde etkilidir.Hayıt tohumunun üreme üzerinde olumlu şifa etkisi var.Şifa etkisi gibi zararları da mevcut .Hayıt tohumu hakkın da tüm detayları yazımızın...

Sayfayı Paylaş