gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hazal - Vazgeçtim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hazal vazgeçtim Sözlerin ömre bedel
    Gülüşün öyle derin
    Sıcağın sardı beni kaçamadım
    Aşka aşık olmuşum
    Gizli yasak sularda
    Yalanı doğruyu ayıramadım
    Delirdim sandım bazen
    Duvarlarla konuştum
    Gittiği yere kadar kabullendim savruldum
    Sarsın beni derin kederler Aşkından
    Yorulmadım usanmadım ki canımdan
    Olmuyorsa olmuyor bilirim zaten
    Senden geçtim vazgeçmedimki sevdamdan
    Yorulmadım usanmadımki canımdan
    Senden geçtim vazgeçmedimki sevdamdan
    Yorulmadım usanmadımki canımdan
    Senden [...]

Hazal - Vazgeçtim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya'nın hamam keyfi

Hazal Kaya'nın hamam keyfi

hazal kayanın fotoğrafları hazal kayanın resimleri kayaya makyaj yap kaya oyunları kaya makyaj oyunu Aşk-ı Memnu dizisi ile ün yapan ve şimdiler de Adını Feriha koydum dizisiyle de gönülleri fetheden Hazal Kaya'nın güzelliğinin sırlarını merak ediyor musunuz Melek'ler? O halde buyrun hamam sefasına :) 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle adından söz ettiren 21 yaşındaki Hazal Kaya, güzellik...
  2. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  3. Hazal Filiz Kucukkose Kimdir?

Hazal Filiz Kucukkose Kimdir?

deniz yildizi hazal filiz kalbim seni seçti ada hazal filiz küçükköse küçükköse sevgilisi Hazal Filiz Küçükköse biyografisi,Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşinda,Hazal Filiz Küçükköse kimdir,Hazal Filiz Küçükköse nereli,Hazal Filiz Küçükköse özgeçmişi burada meleklerim Sevgili Melekler, Atv’de ekranlarında yeni dizi olan Kalbim Seni Seçti dizisinde rol alan güzel oyuncu nasıl bir karakterle...
  4. Hazal Kaya'nın Yeni Resimleri

Hazal Kaya'nın Yeni Resimleri

Hazal Kaya'nın Yeni Resimleri var mı lütfen eskilerinden daral geldi bize Hazal Kaya'nın Yeni Resimlerini sunun arkadaşlar.
  5. Hazal Kayanın Yeni Sevgilisi:::

Hazal Kayanın Yeni Sevgilisi:::

Hazal Kaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Hazal Kaya, Tolga Çevik'in oyuncu kuzeni Sarp Bozkurt'la yeni bir aşka yelken açtı. Fotoğrafçı Cahit Baha Pars'tan kısa süre önce ayrılan Hazal Kaya, Tolga Çevik'in oyuncu kuzeni Sarp Bozkurt'la yeni bir aşka yelken açtı. Hürriyet'in haberine göre; Kaya, yeni aşkıyla ilk kez önceki gece Beyoğlu'nda el ele görüntülendi. Soruları yanıtsız bırakan...

Sayfayı Paylaş