gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Haziran Ayında Doğanlar ve Karakter Özellikleri

Konu, 'Burçlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

haziran ayında doğanlar, haziran ayında doğanların özellikleri, doğum ayına göre kişilik özellikleri

Haziran ayında doğan sevgili meleklerimiz, eğer kişisel özelliklerinizin sizinle aynı ay doğan kişilerle benzerlik gösterip göstermediğini merak ediyorsanız, hemen yazımızın devamındaki özelliklere bir göz atın bakalım...

astroloji-3.jpeg

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    aynı ben :) ama pek girp olmam ama doktor bu ay olma dedi die oldum hahaha

3. buse taş

buse taş Forum Okuru

bnm gibi suan grp tutmuş haldeyim alllah belanızı vermesin emi uşağım :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Kasım 2014
  4. nil karataş

nil karataş Forum Okuru

5. Mavi Ve Beyaz

Mavi Ve Beyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Paylaşım için teşekkürler:papis:

Haziran Ayında Doğanlar ve Karakter Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylül ve Haziran Aylarındaki Seminer Dönemleri

Eylül ve Haziran Aylarındaki Seminer Dönemleri

Öğretmen melekler, Eylül ve Haziran aylarında yapılan seminer dönemlerini faydalı buluyor musunuz? Ne yapıyorsunuz seminer dönemlerinde? Kaç yıldır bir faydalı iş göremedim ben şahsen. Gören var mı merak ediyorum...
  2. Mısır burcunuz burcunuzun karakteri ve özellikleri

Mısır burcunuz burcunuzun karakteri ve özellikleri

mısır burcunuz 26 nisanda doğanların özellikleri Mısır astrolojisine göre her burcun kendine özel bir karakteri ve özellikleri var Bakalım Mısır burcunuz ve özellikleri nelermiş Thot(29 Ağustos-27 Eylül) Zeka ve edebiyat tanrısı, Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusudur. Kelimelerin ve matematiğin tanrısı olarak kabul edilir, ayrıca tüm yazarları koruduğuna inanılır, hiyeroglif...
  3. Hicri Aylar ve Özellikleri

Hicri Aylar ve Özellikleri

hicri aylar, nelerdir, isimleri, özellikleri, sıralaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Hicri aylardan ramazan ayındayız melekler ve oruç tutuyoruz. :) Bu ay hicri ay sıralamasına göre 9. ay oluyor.Peki diğer ayların isimlerini biliyor musunuz? Hicri Aylar 1-Muharrem Hicri takvime göre yılın 1. ayı 1 Muharrem - Hicri yılbaşı 10 Muharrem - Aşure Günü Muharrem...
  4. Ocak Ayında Doğanlar Hangi Özellikleri Taşır?

Ocak Ayında Doğanlar Hangi Özellikleri Taşır?

doğum ayına göre kişilik özellikleri, ocak ayında doğanlar, ocak ayında doğanların özellikleri Belki burcunuzu bilmiyorsunuz, belki ilgilenmiyorsunuz ama mutlaka herkes doğduğu ayı bilir ve bu tarihlere dayanarak kişilik özelliklerinin tutup tutmadığını merak eder. Biz de bu sayfamızda burcunu bilmeyenler de dahil olmak üzere ocak ayında doğan herkesin genel özelliklerinden bahsedişyoruz...
  5. Mayıs Ayında Doğanlar Hangi Özellikleri Taşır?

Mayıs Ayında Doğanlar Hangi Özellikleri Taşır?

mayıs ayında doğanlar, mayıs ayında doğanların özellikleri, doğum ayına göre kişilik özellikleri Sevgili melekler, mayıs ayında doğduysanız ve kişisel özelliklerinizin astrolojideki bilgilere göre aynı ayda doğanlarla paralellik taşıyıp taşımadıklarını merak ediyorsanız, işte mayıs ayında doğanların uzmanlarca derlenmiş karakter özellikleri hakkında bilgiler.... Ev hayatı ona göre...

Sayfayı Paylaş