gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben bu slalatayı çok yaptım ve yEdım işe çok yarıyor ozellıklede yazın ınsanı rahatlatıyor MALZEMELR
    SEMİZ OTU
    YOGURT
    1 TATLI KASIGI ZEYTIN YAGI
    İSTEGE GORE 1 DİŞ SARIMSAK

TAZE SEMIZ OTUNU YIKAYIP KALIN KALIN DOGRAYIN USTTUNE YOGURT DOKUN VE ZEYTIN YAGINI ILAVE EDIN ISTERSENIZ ÇOK HAFIF TUZ KONULABILIR . BU KARISIMI KASEDE YIYEBILIRSINIZ SABAH AC KARNINA KAHVALTI NIYETINE YENILIYOR!

ASLINDA TARIF BOYLE AMA BEN KENDI KAFAMA GORE DAHA FARKLI MALZEMELERDE KATTIM MESELA TAZE NANE MAYDONOZ GIBI DAHA LEZZETLI OLUYOR VE ZENGIN OLUYOR SECIM SIZE KALMIS ISTEDIGINIZ GIBI YAPBLIRSINIZ .BU ARADA BU KARISIM ANNELERİN SÜTÜNÜ ARTTIRIYOR BEN SAHSEN YENGEME YEDIRDIM IYI SONUÇ ALDI.. :):)

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölen hem anne, hem baba, hemde eş'ten maaş almak

Ölen hem anne, hem baba, hemde eş'ten maaş almak

ölen kişinin eşine maaş bağlanması ölen eşin maaşını almak hem babadan hem eşten maaş anne ve babadan eş ve Kişinin ölen hem anneden hem babadan yetim aylığı alması durumu: ANA ve babasından ayrı ayrı aylığa hak kazanan çocuklara, yüksek olan aylığın tamamı, az olan aylığın yarısı bağlanacaktır. Örneğin Küçük Ali’nin 01.01.2009 tarihinde annesinin ölümü nedeniyle 800 TL, 01.01.2010...
  2. Halit Ergenç "Bergüzar benim hem eşim, hemde annem" dedi

Halit Ergenç "Bergüzar benim hem eşim, hemde annem" dedi

halit ergenc halit ergenç bergüzar korel, aşkı, evliliği, resimleri, haberleri hakkında merak ettiğiniz bilgi burada akradaşlar. "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de ki üstün başarısı ile oyunculuk kariyerinde hızla zirveye tırmanan Halit Ergenç, eşi hakkında aşk dolu cümleler kurmuş Melek'ler:) 'Bergüzar hem eşim hem de annem' Halit Ergenç'den eşi Bergüzar Korel'le ilgili ilginç...
  3. Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne sütü arttırıcı bitkiler Anne sütü arttırıcı besinler Anne sütü artırıcı kür Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun verdiği bilgiler ışığında anne sütü arttırıcı doğal yöntemleri şöyle sıralayabiliriz melekler :) Anne sütünü arttıran besinler: Taze beyaz dut, dere otu ve incir anne sütünü artırır. * Emziren anneler, turşu,nane, ve nişasta yemesinler. Çünkü bu besinler anne sütünü azaltır.
  4. anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

Melekler, sütüm az ve çoğaltmakiçin kim ne derse uyguluyorum ama bitkisel çözümler daha faydalı olur gibime geliyor. Bilen varsa yazabilir mi, anne sütünü hangi bitkiler çoğaltıyor ?
  5. Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

süt arttırıcı kür, süt nasıl artar, sütü arttıran gıdalar Sevgili melekler, emziren annelerin en büyük merakı ve isteği bebeklerinin doymasıdır. Sütünün yettiğini düşünen anneler olduğu gibi yetmediğini düşünenler ve gerçekten sütü az gelenler de var. Bitkisel tedavi uygulamalarında uzman olan Prof. Dr. İbrahim A. Saraçoğlu, emziren annelerin mevsim dışı beslenmemelerini ve ebter tohumlu...

Sayfayı Paylaş