gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hemşire olmak için kaç yıl okumalıyız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hemşire olmak için kaç yıl okumalıyız bilenler yazarsa sevinirim hemşire olmaya karar verdim de:)))

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hemşire olabilmek için hangi lisede okuduğunuzun pek bir önemi yok, herhangi bir lisede okuyup ygs ve lys sınavlarında başarılı olursanız eğer üniversitede 4 yıllık hemşirelik fakültesini okumanız gerekiyor. Uzman hemşire olmak isterseniz eğer 4 yıllık fakülteden sonra üstüne bir de alese girip yüksek lisans eğitimi almanız gerekiyor (hangi alanda uzman olmak isterseniz)
    Hemşire olabilmek için sağlık meslek liselerinden mezun olup da daha sonrasında sınavsız geçiş yapabildikleri 2 yıllık önlisans okuyup daha sonrasında dgs ile de 4 yıllık hemşirelik’e yol alabilirsiniz lakin bu yol diğerlerine göre daha az kişi aldığı için çok daha zordur.

3. Rabia Karataş

Rabia Karataş Forum Okuru

merhaba . ben tam anlayamadım bende hemşire olmak istiyorum ve sağlık meslek lisesinden mezun olup okuyucağım 2yıllık üniversite okumak varmı yani 4yıllık yerine sağlık meslek lisesini şimdi 4yıl okuyup üniversiteyide 2yıl okumak istiyorum böyle bir olanağım varmı? şimdiden teşekkürler :)

4. Rabia Karataş

5. Rabia Karataş

peki teşekkür ediyorum. sağlık meslek lisesini okuduktan sonra 2yıl unıversıte okunarak olan bır meslek varmı ve maaş 2mlyarın ustundemııı

6. gül alev

gül alev Forum Okuru

7. mustafa & dilara

mustafa & dilara Forum Okuru

Şimdi ben sağlık meslek okuyunca 2 yıl üniversite,okuyup hemşire,olabilirmiyim yhaaaaaaa yardım edin lütfennnn

8. esraylmz

esraylmz Forum Okuru

Bende sağlık meslek okuyorum 4 yıllık sağlık meslek lisesinden mezun olduktan sonra 4 yıllık hemşirelik okuyabilir ve hemşire olabilirsin

LaViNYaM bunu beğendi.
hemşire olmak için kaç yıl okumalıyız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hemşire

hemşire

Kadın hastabakıcı görmek maiyetinde olanlara şefkat ve merhamet göstermeye, Hastanın hemşire görmesi iyileşmesine, Erkek hastabakıcı insana zor zamanda lazım olan dost ve yanrdımcıya delalet eder. (Kızkardeş için Bakınız; Kardeş.)Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacagına isarettir. Büyük bir sorununuzu aşabilmek için başkalarının...
  2. milletvekilleri kimler tarafından kaç yıl için seçilir

milletvekilleri kimler tarafından kaç yıl için seçilir

milletvekillerini kim secer milletvekilleri kimler tarafından seçilir milletvekili kimler tarafından kaç yıl için seçilir milletvekili milletvekilleri kaç yıl için milletvekilleri kimler tarafından kaç yıl için seçilir
  3. Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Kızlar polis olmak istiyorum ama polislik için gerekli şartları bildiğim halde kaç puan gerekli onu bilmiyorum yardımmmm.
  4. Pilot Olmak İçin Kaç Puan Gerekir

Pilot Olmak İçin Kaç Puan Gerekir

Pilot Olmak İçin Kaç Puan Gerekir lütfen bu konuda da yardımcı olun bilgi verin.
  5. Evlat Sahibi Olmak İsteyenler Hangi Duayı Okumalı?

Evlat Sahibi Olmak İsteyenler Hangi Duayı Okumalı?

bu konu bebek sahibi olmak isteyenlerin okuması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Yüce Allah'ın gücü ve kudreti her şeye kadirdir. O istedikten sonra o şey derhal olur. Yer gök dua üzerinedir. Sizin temiz bir kalple ve içtenlikle edeceğiniz hayırlı dualırınızı Allah boş çevirmez. Eğer evlat sahibi olmak istiyorsanız okunmasında büyük sevap olan duayı sizlerle paylaşıyorum. Dualar da...

Sayfayı Paylaş