gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hepatit A Aşısı Ateş Yapar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hepatit A Aşısı Ateş Yapar mı ? Kızlar acil cevap yazın ne olur Hepatit A Aşısı Ateş Yapar mı lütfen bekliyorum cevabınızı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hepatit A Aşısı Ateş Yapar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepatit B Aşısı Ateş Yaparmı

Hepatit B Aşısı Ateş Yaparmı

Hepatit B Aşısı Ateş Yaparmı Arkadaşlar acil cevap yazın lütfen Hepatit B Aşısı Ateş Yaparmı
  2. Hepatit B Aşısı Ağrı Ateş Yapar mı ?

Hepatit B Aşısı Ağrı Ateş Yapar mı ?

Hepatit B Aşısı Ağrı Yaparmı Hepatit B Aşıları Ağrı Yapar Mı Hepatit B Aşısı Ateş Yapar mı? Aşağı yukarı herkes iğneden korkar melekler :) Bu korku ta çocuklukta aşılarla başlar. Şimdi ki konumuz da hepatit aşısıyla ilgili. Hepatit B aşısının yan etkileri neler? Normal şartlarda her aşıdan sonra ateş ağrı beklenir. Fakat Hepatit B Aşısının yan etkiler önemsizdir ve şunları içerir:...
  3. Hepatit A Aşısı Dozu

Hepatit A Aşısı Dozu

Hepatit A Aşısı Dozu hakkında bana acil tarafından bilgi yazarmısınız kızlar lütfen bekliyorum sizi
  4. Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar

Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar

Hepatit A Aşısı Dozu Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Hepatit A Aşısı hakkında merak ettiğiniz bir konu olan Hepatit A Aşısı dozu ne kadar olmalı sorusunun yanıtını veriyoruz. * Hepatit A aşısı iki doz olarak önerilir. İkinci doz ilk dozdan en az altı ay sonra uygulanmalıdır.
  5. Hepatit A Aşısı Ne Zaman Yapılır

Hepatit A Aşısı Ne Zaman Yapılır

Hepatit A Aşısı Hangi Aylarda Yapılır Hepatit A Aşısı Hangi Ne Zaman Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Hepatit A Aşısı Ne Zaman Yapılır diyen misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve sizlere Hepatit A Aşısı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Hepatit B Aşısı Hepatit B hastalığı aynı adı taşıyan etkenin neden olduğu, belirtisiz taşıyıcılıktan siroz ve karaciğer kanserine kadar...

Sayfayı Paylaş