gebe
  1. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

hepsi bir yetenek

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında cemre_dilan tarafından paylaşıldı.

TRT, Mor ve Ötesi’nin 7’nci olduğu 53’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nın ardından hız kesmeden önümüzdeki yıl için hazırlıklara başladı. Yarışmaya katılan diğer ülkeler şarkıların yanı sıra şova da ağırlık verirken, Mor ve Ötesi’nin bu alanda geri planda kalması nedeniyle eleştirilen TRT, bu kez hem müzikal hem de sahne şovu açısından son dönemin en başarılı gruplarından biri olan Hepsi’ye yöneldi. 18-19 Mayıs tarihlerinde Rusya’da gerçekleşecek olan 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Cemre, Eren, Yasemin, Gülçin’den oluşan grup üyeleri teklife henüz yanıt vermedi. Ancak yakın çevreleri Hepsi’nin teklife olumlu baktığını söylüyor. Eurovision Şarkı Yarışması’na katılan diğer ülkelerin sahne şovuna önem verdiğini gören TRT yetkilileri bu nedenle Hepsi grubunu tercih etti. EN BÜYÜK HEPSİ BAŞKA BÜYÜK YOK (allah var pardon)

hepsi bir yetenek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolyeler bileklikler ...hepsi bir arada!

kolyeler bileklikler ...hepsi bir arada!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni bir yeteneğimi daha dünyaya duyurmak istiyorum. Çok güzel bardak kırarım, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar enteresan şekiller yaratabiliyorum bardak kırarak. :hhh: Bu yeteneğimin altında yatan özü henüz keşfedebilmiş değilim ama bu konuda kesinlikle süperim. Eşim öyle diyor :D:D:D Kaç tane kırdım bu güne kadar bilemiyorum. :D:D Yani demem o ki bu konuda kimse benimle boy ölçüşemez
  3. Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa günler yağmurlarla yok olsa çok küçüksen üstüne basılıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA
  4. Manga - Hepsi Bir Nefes

Manga - Hepsi Bir Nefes

Dünya ne verdi ki baksana; hep acı, hep dert Boşver dünde kalsın o acılar dinecek bir gün elbet Yıllar günler gibi akmaya başladığında Kaldır kadehini sen de şairin satırlarına Şu üç günlük dünyada Ey kör anla bu yer bu gök boş Bırak onu bunu gönlünü hoş tut hoş Şu durmadan dağılan alemde Hepsi, hepsi bir nefestir Gerisi boştur boş Dünya ne verdi ki baksana; hep acı hep dert Ama ne...
  5. Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

taş boyama nasıl yapılır taş boyama sanatı nasıl yapılır yapımı el yetenekleri Evet arkadaşlar yanlış duymadınız.Bir yetenek,bir beceriyle oluştırulmuş,sanat denilebilecek kadarda güzel olan bu taş boyamalarını görmelisiniz.Bildiğimiz taşlardan,çakıl taşlarından yapılmış.Ama süper olmuş .Harika bir dekorasyon objesi olarakta kullanılabilirler.

Sayfayı Paylaş