gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

.... her biri senin için....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Etrafında dolanıyorum her gün, sen hissetmiyorsun benim seni izlediğimi. Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun. Aslında hayatın o kadar da anlamlı değil. Sana anlam katabilirim eğer istersen. Mucizeler olur. Hayalini kurduğun tüm güzellikleri yaşatabilirim. Sevgim bunu başarabilecek kadar büyük sana, umutsuz olduğum doğru senin peşinde her gün senin gittiğin yerler, senin gördüğün yüzler, zamanım da sana. Sadece kendi hayatını değil benim hayatımı da yaşadığını biliyor muydun?

Loş bir ortam gittiğin yer yine de parlıyorsun tüm güzelliğinle gecede. O kadar güzelsinsin ki kelimeleri bıraktım bir kenara. Dans ediyorsun. Sen müziğe değil, müzik sana eşlik ediyor. Hayran kalıyorum sana her defasında. Ben çok şanslıyım çünkü senin haberin olmasa da seninle yaşadığım bir hayatım daha var benim. Nefes aldığım tek hayatım. Yaşadığımı anladığım hayat seninle olan hayatım…

İmkânsız olduğunu biliyorum. Çok çaba sarf ettim sana ulaşmak için. Hiçbir zaman görmedin beni, görmek istemedin belki. Sana layık olmadığımı düşünüyorsun belki, yeterli gelmiyorum sana. Sen benim için bir tabu oldun yıkamadığım. Hayatımda her şey değişti ama sen asla değişmedin. İlk gün ki gibisin hala. İlk gördüğümde kalbim çırpınmıştı hala da uçamaya çalışan bir kuş gibi…

[FONT=Tahoma, sans-serif] Farkına varman gerek, bitiyorum. Sensiz seni yaşarken kendimi unuttum. Şikayet ettiğimi sanma ben sensiz seninle de mutluyum ama doğa bana da yaşa dedi. Ben yaşamadım ki hiç sensiz, yıllar oldu ben kendi adımı söylemedim. N’olur kızma bana, bunları söylediğim için. Bir umut, belki bir hayat kurtarmak istersin diye, son çarem olmasaydı söylemezdim. Ölüyorum ben sensiz. İlk ve son defa bir gün yanımda kal…[/FONT]​

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: .... her biri senin için....
    Yüreğine sağlık ablam

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bebegım teşekkurlerr

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ölüyorum ben sensiz. İlk ve son defa bir gün yanımda kal…

sabah sabah ne kadar duygusal geldi bana güzel anlatım sağol bitanem

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    begendıgıne sewındım ablamm sagoll

6. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğine sağlık
    güzelmiş adaşımm

.... her biri senin için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ismarladigin her aci için sevdim seni...

Ismarladigin her aci için sevdim seni...

Seni yaşadıgım hergün çıglık çıglıgaydı sana. Anlatmak diyordum anlatmak ölüm soguklugu ve göçmen kuslar karamsarliginda sevmekti seni. Yakalayamadigim gölgenin pesinden kostum hep. Bilmek istedigim tek seydi senliligin nereye çikacagi. Ama ne garip bir çift gözün dayanilmaz cinayetine ortak oldum simdi. Yok iste elimde kalan sensizligimi bile aliyorsun damla damla. Oysa kirik dökük sevdanin...
  2. Senin İçin Ağlayan Her Dizemi Astım

Senin İçin Ağlayan Her Dizemi Astım

Sevdanın has bahçelerinde büyüttüğüm gonca güllerimi derleyip topladım. Savurdum yapraklarımı derin acılara, hicranı yükledim narin dallarıma, şiirleri küstürdüm, bağrımı çizdirdi gazellerin sevgili : NE KADAR GÜZEL SÖZLER DEMİ MELEKLERİM... BU yazı dizisi beni çok etkiledi ve sizlerle paylaşıyorum umarım sizde beğenirsinz... Senin İçin Ağlayan Her Dizemi Astım Batan güne karıştı...
  3. Her gün bir bardak için

Her gün bir bardak için

Ben normalde bir bardak suyu zor içen bir insanım.Annem tutturmuş kızım elma sirkesi iç diye.Zayıflarsın diyor.Ama ben naısl içerim onu midem kaldırmaz.Hadi sirkeden geçtim turpun suyunu nasıl içerim:SBen içemem melişlerim ama siz için.Mutlaka için bari siz sağlıklı kalın:) Böbrek taşı, astım, sarılık ve romatizmanın ilacı...Vücuda başka yararlarının yanı sıra özellikle ''karaciğerin...
  4. Aile icinde her tartismada seni bosarim kelimesi???

Aile icinde her tartismada seni bosarim kelimesi???

Boşama tehdidi ile boşama gerçekleşmez. Boşama ancak boşama kelimeleri ile boşadığını üç defa açıkça ifade ettikten sonra söz konusu olabilir. Ancak, aile sorumluluğu taşıyan aklı başında bir bey, boşama kelimesini korkutmak ve ikaz etmek niyetiyle de olsa asla kullanmamalı, bu kelimeyi ağzına alma alışkanlığından kesinlikle kaçınmalıdır. Boşama kelimesi, tabiri caizse tahrip gücü yüksek...

Sayfayı Paylaş