.... her biri senin için....

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
.... her biri senin için....

Etrafında dolanıyorum her gün, sen hissetmiyorsun benim seni izlediğimi. Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun. Aslında hayatın o kadar da anlamlı değil. Sana anlam katabilirim eğer istersen. Mucizeler olur. Hayalini kurduğun tüm güzellikleri yaşatabilirim. Sevgim bunu başarabilecek kadar büyük sana, umutsuz olduğum doğru senin peşinde her gün senin gittiğin yerler, senin gördüğün yüzler, zamanım da sana. Sadece kendi hayatını değil benim hayatımı da yaşadığını biliyor muydun?

Loş bir ortam gittiğin yer yine de parlıyorsun tüm güzelliğinle gecede. O kadar güzelsinsin ki kelimeleri bıraktım bir kenara. Dans ediyorsun. Sen müziğe değil, müzik sana eşlik ediyor. Hayran kalıyorum sana her defasında. Ben çok şanslıyım çünkü senin haberin olmasa da seninle yaşadığım bir hayatım daha var benim. Nefes aldığım tek hayatım. Yaşadığımı anladığım hayat seninle olan hayatım…

İmkânsız olduğunu biliyorum. Çok çaba sarf ettim sana ulaşmak için. Hiçbir zaman görmedin beni, görmek istemedin belki. Sana layık olmadığımı düşünüyorsun belki, yeterli gelmiyorum sana. Sen benim için bir tabu oldun yıkamadığım. Hayatımda her şey değişti ama sen asla değişmedin. İlk gün ki gibisin hala. İlk gördüğümde kalbim çırpınmıştı hala da uçamaya çalışan bir kuş gibi…

[FONT=Tahoma, sans-serif] Farkına varman gerek, bitiyorum. Sensiz seni yaşarken kendimi unuttum. Şikayet ettiğimi sanma ben sensiz seninle de mutluyum ama doğa bana da yaşa dedi. Ben yaşamadım ki hiç sensiz, yıllar oldu ben kendi adımı söylemedim. N’olur kızma bana, bunları söylediğim için. Bir umut, belki bir hayat kurtarmak istersin diye, son çarem olmasaydı söylemezdim. Ölüyorum ben sensiz. İlk ve son defa bir gün yanımda kal…[/FONT]​

Cevap: .... her biri senin için....

Ölüyorum ben sensiz. İlk ve son defa bir gün yanımda kal…

sabah sabah ne kadar duygusal geldi bana güzel anlatım sağol bitanem

Geri