gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her Daim Geç Zaman

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir rüya gördüm sanki…Çok uzak bir ülkenin kış mevsimi yaşayan bir deniz kıyısında minik bir evde oturuyorum.Hayat geç kalmış bir bakışlı suratıma haykırıyor içindeki sisleri.Derin bir yalnızlık hissi hakim havada.Ağır bir kasırgadan yeni çıkmış derecede esaret halinde hissediyorum kendimi,içimdeki bedenimi.Duvarlarıma çarpan koyu mavi dalgalar bana çok kızgın.Geri çekercesine bakışlarımı,hüzünleniyorum ve akıyor parmaklarımın arasından göz yaşlarım.Her şey için geç kalmışım…Zaman yok bu köyde.Minik bir kurtuluş hayaliyle birlikte gelmişim buraya.İsmim çalımlı umutlarımın fiyakalı gülümseyişlerden çok uzak!Tıpkı bir fırtınanın kolları arasından savrulan hayat sarsıntıları gibi…Doğa sessiz.Yaşayacak o kadar çok anım varken,hepsi ertelenmiş benim yaşam sayfamın aralarından.Ve anlıyorum ki her şey için çok geç.Eskimiş,uğruna sevdalar yazdığım çocukça günlüklerim.Rafların arasından sarkan tozların gözleri yaşlı.Parlak bir esinti fikri bile geçmiyor evimin yanından.Unutulmuşum sanki…Zaman bile unutmuş beni buralarda.Geç kalmışım!Her daim geç kalmış zaman burada!

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Her Daim Geç Zaman

Bunu hiçbir zaman söylememek dileğiyle ... Teşekkürler canım.

3. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

ELiNe SaGiK.

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok guzel emegine saglik

Her Daim Geç Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her daim modern kısa kesimler

Her daim modern kısa kesimler

Her daim modern kısa kesimler Yazın trendleri arasında kısa modern kesimlerin yeri ayrı. Başka hiçbir model kısa saç kesimi kadar her tip yüzde modern bir görünüm yaratmıyor. Çünkü kısa saçı keserken kuaförün, optik olarak öne çıkarmak istediği ya da saklamak istediği yüz bölgeleriyle rahatlıkla oynayabilme şansı var. Ayrıca kısa saç kesiminde yer alan model seçeneği inanılmaz derecede...
  2. Rabbime minnettarız ve her daim şükrediyoruz..

Rabbime minnettarız ve her daim şükrediyoruz..

Yüce Rabbim insnalara her nimeti sunmuştur.. O'na Layık bir kul olmayı diliyorum..ve Şükrediyorum.. Aşkın elinden her iş gelir Allah’ım. Aşk için teşekkür ederim. Yolunu bulalım diye serptiğin Aşkları toplaya toplaya geliyoruz sana. Kar yağarken Sana tutuldu bu gece, kar yağıyor diye söylenen sözleri etrafıma alıp, üzerime kelimelerden bir örtü ile sana şükrediyorum… Geceyi yarattığın için...
  3. Allah ü Tealayı her daim hatırlamak!!!

Allah ü Tealayı her daim hatırlamak!!!

En büyük günah,Allah ü tealayı unutarak iş yapmaktır. Ahirette kiminle beraber olmak istiyorsanız, dünyada da onunla beraber olun" . En büyük günah,Allah ü tealayı unutarak iş yapmaktır. Büyükler buyuruyorlar ki; "Ahirette kiminle beraber olmak istiyorsanız, dünyada da onunla beraber olun". Dua, yemekteki tuz gibi olmalıdır, ayarında kullanmalıdır. Abdülhakim efendi...
  4. her daim şık olmak elinizde

her daim şık olmak elinizde

Her daim şık olmayı kim istemez. Ancak bunun zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanı yanılıyorsunuz. Çok küçük detaylara dikkat ederek siz de her daim şık olabilirsiniz.:) Modacılar her yıl favori olan kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları belirlese de şu gerçeği unutmamalısınız; her kadın kendisinin modacısıdır. Ancak kendi tarzınızı yaratırken de modanın hiçbir zaman değişmeyen...
  5. 10 şey için daima zaman ayır

10 şey için daima zaman ayır

10 şey , zaman , zamanı doğru kullanma , kişisel gelişim , genç kalma , ile ilgili bilgileri burda bulabilirsiniz melekler 10 ŞEY İÇİN DAİMA ZAMAN AYIR 1- Çalışmak için zaman ayır. Bu başarının bedelidir. 2- Düşünmek için zaman ayır. Bu kudret ve kuvvetin kaynağıdır. 3- Eğlenmek için zaman ayır. Bu genç kalmanın sırrıdır. 4- Okumak için zaman ayır. Bu bilginin temelidir. 5- ibadet için...

Sayfayı Paylaş