gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

her şeyden çok

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

her şeyden çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Her Şeyden Çok

Nilüfer - Her Şeyden Çok

tarot nilüfer nilüfer tarot tarotcu Bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım Canım bugün ilk defa sensiz kaldım Canım canımın yaprakları gözlerin yok Çok canımı yakıyor özlemin Çok çok çok her şeyden çok Sönmeyen ateşlerde günahlarım yanıyor Bıraktığın bu yerde Hayallerim ağlıyor Ah canım Mahvediyor karanlıklar Sönmeyen ateşlerde Günahlarım yanıyor Yüreğim kan...
  2. Nez - Her Şey Boş

Nez - Her Şey Boş

Sen kendi tarafını tuttun ben ellerini tuttum Sana bir iki ağır sözüm vardı tamam tamam yuttum Çok belli ettin aldattığını dostlardan duydum Haberin olsun yalanların önüne karargah kurdum Şimdi başa dönüyor ayrılıklar Fani bu dünya gel beni kurtar Devire devire yürüyorum şişeleri Ben değil barlar sarhoş Evire çevire unutuyorum aşkları Yalan bu dünya her şey boş İddia ediyorum ki her şey boş
  3. Her şeyden önce çok güzel bir kızdı

Her şeyden önce çok güzel bir kızdı

MÜSAİT BİR ZAMANININDA OKUYUN, AMA SONUNA KADAR .. Yazan: Doğan Cüceloğlu Kaliforniya'da Long Beach şehrindeki Eyalet Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak ders verirken, aynı sömestrde benim iki dersimi alan bir kız öğrencim dikkatimi çekmeye başlamıştı. Bu genç bayanın şu özelliklerinin farkına varmıştım: Her şeyden önce çok güzel bir kızdı; gözüm gayri ihtiyari ona gidiyordu....
  4. Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanların göbek temizliği, anne sütü ile beslenmesi, uykusu ve diğer bilmeniz gerekenler...! Hepsini tek başlık altında toparlayıp size sunuyorum meleklerim.. 'Türk Pediatri Kurumu doktorları tarafından hazırlanmıştır' • Göbek Temizliği: Bebeğinizin göbeği yaklaşık 10 gün sonra düşer. Bu sürede her gün bebeğinizin göbeğini temizlemelisiniz. Göbeğin mikrop kapmaması için göbek...

Sayfayı Paylaş