gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

her yaş farklı şeyler ögretir insanlara

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

5 * Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni korkuttugunu ogrendim. 7* Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ögrendim.

12* Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ögrendim.

13* Annemle babamin elele tutusmalarinin b...eni her zaman mutlu ettigini ögrendi...m.

15* Bazen,hayvanlarin kalbimi insanlardan daha fazla isittigini ogrendim.

18* Ilk genclik yillarimin keder,saskinlik,istirap ve asktan ibaret oldugunu ogrendim.

24* Askin kalbimi kirabilecegini,ama buna deger oldugunu ogrendim.

33* Bir arkadasi kaybetmenin en kestirme yolunun ona odunc para vermek olacagini ogrendim.

36* Onemli olanin, baskalarinin benim icin ne dusundukleri degil,benim kendi hakkimda ne dusundugum oldugunu ogrendim.

38* Esimin beni hala sevdigini,tabakta iki elma kaldiginnda kucugunu almasindan anlayabilecegimi ogrendim.

41* Bir insanin kendine olan guveninin, basarisini buyuk oranda belirledigini ogrendim.

44* Annemin beni gormekten her seferinde sonsuz mutluluk duydugunu ogrendim.

46* alnizca minik bir kart gondererek bile birinin gununu aydinlatabilecegimi ogrendim.

49* Herhangi bir isi, yaptigimdan daha iyi yapmaya calistigimda, o isin yaraticiliga donustugunu ogrendim.

50* Sevgi, evde ogretilmemisse, baska yerde ogrenmenin cok guc olabilecegini ogrendim.

53* Insanlarin, bana, izin verdigim bicimde davrandiklarini ögrendim.

55* Kucuk kararlari aklimla, buyuk kararlari ise kalbimle almam gerektigini ogrendim.

64* Mutlulugun parfum gibi oldugunu, kendime bulastirmadan baskalarina veremiyecegimi ögrendim.

70* Iyi kalpli ve sevecen olmanin, mukemmel olmaktan daha onemli oldugunu ogrendim.

82* Sancilar icinde kivransam bile, baskalarina basagrisi olmamayi ogrendim.

90* Kiminle evlenecegin kararinin, hayatta verilen en onemli karar oldugunu ögrendim.

95* Ogrenmem gereken daha pekcok seyler oldugunu ögrendim.

2. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel paylasimin icin tskler :)

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

çok güzel bir yazı,hiç sıkılmadan tekrar tekrar okudum....

tşkler...

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    beyenmenize sevindim tşkler

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi paylşm olmş çok teşekkür ederm:)

her yaş farklı şeyler ögretir insanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şey sende gizli...

Her şey sende gizli...

HER ŞEY SENDE GİZLİ Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif… Kalbinin atığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç… Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü… Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin… Yaşadıklarını kar sayma : Yaşadığın kadar yakınsın sonuna ; Ne kadar yaşarsan yaşa Sevdiğin kadardır ömrün…...
  2. Dekorasyona dair her şey

Dekorasyona dair her şey

Arkadaşlar merhaba ben henüz çok yeni bir blog açtım burada dekorasyona dair her şey,evlilik hazırlıkları ile ilgili bilgiler olacak.sizlerde yorumlarınızla ppaylaşımlarda bulunabileceksiniz.Mola için bloğuma uğrayın:) işte adresim: Love of Cottage
  3. İnsanlarda Kan Grupları Neden Farklıdır?

İnsanlarda Kan Grupları Neden Farklıdır?

kan grupları, neden insanlarda farklıdır, sebepleri, farklılıkları, ayrıntılar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Sevgili melekler, Hepimizin kan grupları farklı farklıdır.A,B,AB ve 0 olan bu kan gruplarının farklılık sebeplerini aşağıda ki yazıda bulacaksınız.. Kalp gün içinde çalışma prensibi olarak en çok dikkat edilmesi gereken organların başında gelmektedir. Aslında yapısal...
  4. Zaman her şeyin İlacıdır

Zaman her şeyin İlacıdır

yaşanılan sorunlara bazen çözüm üretmek çok zor olur, hatta üretilebilecek bi çözüm olmaz.. yapacak bişe yoktur.. iş işten geçmiştir.. bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden birisidir belki de zamana bırakmak.. olayları gidişatına bırakmak.. keza, zaman herşeyin ilacıdır.. İsteyerek içine akıttığın bu zehir seni etkilemeye başladığında.. Bazen bir çığlık gibi sessizliğin o...

Sayfayı Paylaş