gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Herneyse

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

HERNEYSE
    Herneyse ……

Doğru yerde doğru insan ..... İşte bu gerçekten yüreğini ortaya koymak ve en iyisini dilemek gibi birşey……

Hatamız aynı omuzu aramış olmamız, isteklerimiz, beklentilerimiz, içimizdeki o çocuğu serbest bırakma arzusu ve hayatımızın geri kalan bölümünü kah tek başımıza dik yürüyerek, kah bir başkasından bir omuzluk yardım alarak o yola devam etmek.

işte burada çakıştık....

Ani çıkışlar, alınganlıklar, sabırsızlıklar , ısrarlar ve zaman, zaman tüm çıplaklığı ile önüne konan gerçekleri kabul etmeme direnişi.... kusurlarım , “kusurlarımız”, varsın olsun....

İşte cesaret ister o yüreği gerçekten ortaya koymak , korkmadan , dürüstlük ile, samimiyet ile...

Bir taraf bitirmiştir.... , diğer taraf daha yeni başlıyordur, adını da “zamanlama hatası” koymuşlar , adını geç kalmışlık koymuşlar, keşke ''ah keşke!" demişler..... yarattıkları ve içlerinde yaşattıkları o gizemli duygular diyarında bir masal başlangıcını anımsatan KEŞKE kelimesine yeni hikayeler ekleyerek yazmaya devam etmişler.......

Yazdıkları ve istedikleri neyse ....

Herneyse..

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Herneyse
    keşkeleri süreklı söylememek için hayata yakalıyacağınız fırsatları değerlendirmek lazım

Herneyse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve seni aramak gelmiyor içimden Aşk sözleri batıyor Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum Sende mi bende mi Herneyse,her kimdeyse neyse Bilemiyorum Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,bırak beni İstesem de,istesem de...
  2. Herneyse leman samdan

Herneyse leman samdan

Leman Sam - Herneyse gökhan türkmen herneyse sözleri Aslında çokkk eski bir parça ama ben yeniden anımsadım bu günlerde özellikle sabahın erken saatlerinde işe gitmek için yola çıktığında otobüse binip direk bu parçayı dinleyeceksin ... o uykulu yolculuk anı off süper oluyor .. Tavsiye ederim.. Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve...
  3. Twitter sözleri ( tivıtır tivitır adı herneyse işte )

Twitter sözleri ( tivıtır tivitır adı herneyse işte )

Twitter yani namı diğer tivıtır da kullanabileceğiniz müthiş sözleri sizler için araştırdık arkadtaşlarım ve aşağıdaki dehşek-ül muazzam sözlere ulaştık. :D:D :almi: Bunları kullanabileceğiniz gibi değişik sözleride bizlerle paylaşarak bi işe yarayabilirsiniz. İşte sizlere harika sözler. Twitter sözleri Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni...

Sayfayı Paylaş