Hero baby devam sütü 1 önerir misiniz nasıl hanımlar?

A

AnneGülsüm

Forum Okuru
Hero baby devam sütü 1 önerir misiniz nasıl hanımlar?

Hero baby devam sütü 1 kullananlar melek kadınlar kulübü hero baby devam sütü 1 yorumlar forum'da.​

Kızlar bebeğime devam sütü alacağım ama karar veremedim daha çok hero baby devam sütü konusunda yorumlar yapılmış. Acaba hero baby devam sütü 1 numara ya başlasak olur mu? Şuan bebeğim 3 aylik sütüm az geliyor başlayayım mı ne dersiniz bebeğim sever mi dersiniz? Kilo aldırıyor mu tecrübeli annelere sormak istiyorum.

Merhabalar
Anne sütü az alan bebekler için hero baby devam sütü 1 numara önerilir. Bebeğin anne sütüne yakın bir şekilde beslenmesine olanak sağlar. Gelişimine destek verir. Mamalar genelde gelişim açısından güzeller ama bebekler bazen tadından hoşlanmayabiliyor. Onun için önce denemek için biraz alın beğenirse devam edersiniz. Genelde sütü az gelen ya da çalışmak zorunda olup sütü yetmeyen anneler olabiliyor bu sebeple de devam sütleri annelerin imdadına yetişiyor. Ben ikizlerimde Aptamil kullanmistim severek içiyorlardı. Her kontrole gittiğimizde de gelişimleri oldukça iyiydi. Ben de 3. aydan itibaren vermeye başladım maalesef kendi sütü yeten anneler aman diyeyim kendi sütünüzle devam edin ama eğer az ise yapacak şey çocuğunuzun sevdiği devam sütü ile devam etmektir.

Devam sütü birden sonra ne zaman iki numaraya geçilmeli? Hemen merak edilen konuyu hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Konu başlığı "devam sütü 2 ye ne zaman geçilir" hemen aşağıda.

Geri