gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Herşey sararıp solar ama eviniz rengarenk

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Renkli ev dekorasyonu Rengarenk dekorasyon örnekleri
    Eğer evinizi hangi renkte dekore edeceğinizi bulamadıysanız boşverin düşünmeyin. Hepsini birden kullanın. Eğer renkli bir kişiliğiniz varsa bu renkli ev dekorasyon örnekleri tam da sizin iç dünyanızı yansıtacaktır. Rengarenk çiçekler kullanarak renkli dekorasyon havasını destekleyebilirsiniz. Renkli hayatlara renkli ev dekorasyon örnekleri karşınıda meleklerim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Haziran 2012
Herşey sararıp solar ama eviniz rengarenk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu evdeki herşey altından

bu evdeki herşey altından

İçi tamamen altından döşenmiş muhteşem bir ev arkadaşlarım, Paranın yapabileceği son nokta, belkite klozet temizleyicileri bile altındandır :D:D Para işte fazla bulmuşlar ne yapmışlar deli bunlar ya hu :D:D
  2. sevdim ama biliyordum sonu yoktu

sevdim ama biliyordum sonu yoktu

sevdim ama biliyordum sonu yoktu sevdim ama biliyordum sonu yoktu şiir ilk bakışımda gözlerine öyle dalıp kalmışım ki orda İlk öpüşümde dudaklarından Bir tadına kapıldım ki sorma Göremedim içindeki ihaneti sevdim ama biliyordum sonu yoktu ben aşkın ahını yasını bilirim bana ettiğinle yana kaldım pişman olur dönersen geri ben ellerin olacagım şimdi ben ne yapayım- her gece yoluna mı...
  3. Tolga Çevik'in evini soydular

Tolga Çevik'in evini soydular

tolga çevik evi tolga çevik in çocukları TOLGA ÇEVİK'İN EVİ, GEÇTİĞİMİZ GÜN HIRSIZLAR TARAFINDAN SOYULDU. TRT ekranlarında 'Komedi Dükkanı' ile izleyenleri güldüren Tolga Çevik'in evi, geçtiğimiz gün hırsızlar tarafından soyuldu. Ünlü sanatçının evine giren hırsızlar, kıymetli eşyaları ve bilgisayarını çaldı. Çevik, bu hırsızlık olayını programına esprilerle taşıyacağını...
  4. herşeyimsin ama tek eksiğimsin

herşeyimsin ama tek eksiğimsin

Nefes alıyorsam eğer seninle olduğum içindir.Seninleysem eğer seni sevdiğim içindir.Yaşıyorsam eğer yaşamanın güzeliğini seninle hissetmek içindir.Sen bendeysen eğer BENİM OLDUĞUN içindir... Bir kadına yazılabilecek en güzel şiirlerden birini sizler için seçtim sevgili melekler umarım beğenirsiniz. Herşeyımsın ama tek eksiğimsin Aşk yasaksa kim yasaklamış? Ateş yanmışsa “yakan...

Sayfayı Paylaş