gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Benim babam Astsuba ilk görev yeri Kars-Kağızmandı bende orda doğdum bu terör hiç bitmiyo hiçç o zamandan buzamana hala var babam 9 yıl görev yaptı orda hep dağlarda geçmiş günleri ben babam yokken dağdayken baba demişim her gördüğüm askeri kıyafetli adama baba dermişim annem hep anlatır ...Babam çok şükür o yılları kazasız belasız atlatmış belki babama bukadar bağlı oluşum damarlarımda gezen o vatan sevgisini canı pahasına korumasıdır . Törerö o yüzden hepimiz lanet okuyalım Allah bütün mehmetçiklerimizi korusun ..Şimdi nişamlımda subay darısı bize kazasız belasız oda atlatır inş.. Tüm şehit mehmetçiklerimiz saygıyla anıyorum ruhunuz şad olsun ..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ~~

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    BU vatanın kıymetini bilmeyenler utansın.Mehmetçiklerimiz zaten hep cennete Allah vatanımızı soysuzlardan korusun ve bizde koruyalım.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle onların yeri hep cennet zaten

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ALLAH korusun nişanlınıdaaa tüm askerlerimizide...

Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  2. Hiç bitmeyen fıkra!!!

Hiç bitmeyen fıkra!!!

HIC SONU OLMAYAN FIKRA OKUDUNUZ MU??? BUYRUN PATRON SEKRETERİNE DER Kİ: -Bir haftalığına iş için yurtdışına çıkacağız. Ona göre hazırlan. Sekreter kocasını arar : -Patronla bir haftalığına yurtdışına çıkacağız. Sen başının çaresine bakarsın. Kocası sevgilisini arar : -Karım bir haftalığına yok. Bu haftayı beraber geçirelim. Sevgili Özel ders verdiği minik çocuğu arar : -Bu hafta sana ders...
  3. bitmeyen sevda

bitmeyen sevda

Tetiği parmak değil yürek çeker..
  4. Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş