gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hiç Ölmeyi Diledin mi...?

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hiç ölmeyi diledin mi?
    Ruhunun derinliklerinden gelen

Toprağın çağrısını duyduğunda
    Hiç boyun eğmeyi istedin mi?
    Aydınlık sabahları bırakıp
    Nemli odalarıma konuk edilmeyi bekledin mi?
    Karanlık ve küf kokusu içinde çürümeyi?
    Hiç ölmeyi diledin mi?
    Kendini terk edilmiş bir harabe gibi hissettiğinde
    Senin için açılmış kollarıma atılmayı
    Herşeyden çok istedin mi?
    Seni yalnızlığa itenlerin gidişlerini izlerken
    Arkanda bir mezar taşından başka
    Hiçbir şey bırakmama fikrini sevdin mi?
    Karanlık dehlizlerde gezinmeyi
    Kara toprağın ötesini
    Merak ettin mi?
    Soruyorum
    Hiç ölmeyi diledin mi?

Hiç Ölmeyi Diledin mi...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç imkansızı sevdiniz mi?

hiç imkansızı sevdiniz mi?

hiç imkansızı sevdiniz mi?
  2. Kayahan - Ölmem Mi Lazım

Kayahan - Ölmem Mi Lazım

Ölmem mi lazım Ölmem mi lazım canım Ölmem mi lazım, Yaşarken cehennemi Görmem mi lazım. Eski bir gemi gibi battım Sulara,sulara,sulara.. Söndü fenerlerim, Yanmaz bir daha. Gözlerim , Siyah inciler döker uğruna.. Sen kalbimin baş köşesindesin... Unuttun buralarda, Aramadın sormadın hiç. Bir de ağlattın beni Ben yine seni seviyorum. Unuttun buralarda, Aramadın sormadın hiç, Hergün aldattın...
  3. komik mi hiç sorma:D

komik mi hiç sorma:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hiç Sevdin mi Sen..!

Hiç Sevdin mi Sen..!

sen hic duydun mu başka bir yüreği kendi göğsünde atar gibi üzüLdün mü yanakLarından süzüLdü mü hiç bir başkasının gözyaşLarı yabancı hıçkırıkLar geLip düğümLendi mi göğsünde düşündün mü geceLeri senin oLmayan rüyaLar gördün mü senin oLmayan birini sevdin mi gökyüzüne baktın mı yıLdızLar düştü mü güneş doğdu mu her gecenin sonunda uyandın mı başka birinin sabahına hiç sevdin mi sen duydun...
  5. Çok diledim diye mi geldin sen..?

Çok diledim diye mi geldin sen..?

Çok diledim diye mi geldin sen..? Nasıl bir bulutsun sen yağdıkça kendime getiriyorsun beni. Nasıl ki çakan simseklerin ışığında sevgi parçacıklarını görebiliyorum sayende. Kendimi anlayamadığım bir noktanın neden üzerine basıyorsun, her gözümü kapadığımda.. Nasıl bir gök gürlemesi bu, içimde kopardığın. gürültü degil de sessizligin haykırışı sanki.. Çok diledim diye mi geldin...

Sayfayı Paylaş