gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hiçbirşey anlamadım!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Serüvene kosmak icin trenler bekliyorsan, Günesi yakalayip gözlerine yerlestirmek için, beyaz yelkenlerin gelip
    seni almalarini bekliyorsan,
    Yarina inanmak için günbatimina,
    Iyi kalpli görünmek için zayifliga,
    Ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacin varsa;
    Demek ki,
    Hicbir sey anlamadin!!!

Jacques BREL

hiçbirşey anlamadım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiçbirşey Tesadüf Değil

hiçbirşey Tesadüf Değil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hiçbirşeyimsin

hiçbirşeyimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...

Sayfayı Paylaş