gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

hintli gelinlerin sırrı

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

hintli gelinler Meleklerim gelin olduğumuz gün ve gece cildimizinin harika ve yumuşacık olmasını istemezmiyiz hiç işte Hintli gelinlere uygulanan peeling ilgimi çekti.Buyrun okuyun.
    Türk’lerin gelin hamamı kültürü gibi ‘hint’lilerin de gelinleri 7 gün önce bakım yaptıkları bir kültürleri var. Bazı bölgelerde gelinleri düğüne hazırlamak için 7 gün üst üste özel bir peeling yapıyorlar. 7′inci günün sonunda gelinlerin cildi bebeklerinki gibi pürüzsüz ve yumuşacık oluyor.

Kullandıkları malzemeler ise oldukça ilginç; nohut unu, sarı kök adı verilen bir baharat tozu(ZERDAÇAL) ve zeytinyağı.

Kullananlar oldukça memnun bu karışımdan. Bebek, ipeksi bir ten yaratıyormuş. Eeee.. Ne de olsa içinde zeytinyağı denilen mucizevi bir yağ var değil mi?

hintli gelinlerin sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hintli güzellerin takıları

Hintli güzellerin takıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hintliler Nasıl Yılan Oynatıyorlar?

Hintliler Nasıl Yılan Oynatıyorlar?

hintlilerin yılan oynatması, nedir, nasıl oluyor, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Benim gibi bir avuç garip insan dışında kime sorduysam herkes yılandan korkuyor.E tabi zehiri korkulmayacak gibi değil ama en azından dokunmak bile insanlara müthiş bir korku veriyor.Peki bu korkunç (!) vahşi hayvanları ,Hintliler nasıl oluyor da oynatabiliyorlar?...
  3. 72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı....

72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı....

72 Yıldır Yemek Yemeyen Adam 72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı İşte ister inanın ister inanmayın ama bana saçma gelen bu haberi sizinle paylaşmak istedim....72 yıl bir insan nasıl yemek yemez aklım almıyor..Onların inançlarına göre bir ilahi güç olduğunu söylemişler ama ancak ben bunu Allahın yaptığına inanırım yoksa bu adam nasıl bu kadar yıl birşey yemeden yaşayacak...İşte...
  4. İnce bir gelin olmanın sırrı burada!

İnce bir gelin olmanın sırrı burada!

Bu konu; ince bir gelin olmanın sırrı ile ilgili bilgi veriyor. 2013 gelinliklerinin modellerine baktıkça daha zayıf bir gelin olmam gerek diyen meleklerimizin imdadına yetişecek bir haberimiz var. Düğününüzde dilediğiniz gibi incecik görünebilirsiniz! Nasıl mı?Uzman önerilerine uyarak, altın öğütleri unutmayarak meleklerim. Beğendiğiniz gelinliğin hazırlığına başlayın çünkü siz istediğiniz...

Sayfayı Paylaş