gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ?

Konu, 'Hipnoz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hipnoz tamamen telkinle oluşturulan bir durumdur ve yine telkinle normale döndürülebilir. Şimdiye kadar yapılmış milyonlarca hipnoz denemesinde ve konu ile alakalı yazılarda uyanamama diye bir şeyle karşılaşmadım. Bu tamamen fantastik bir durum olup bazı filmlerdeki sahnelerden kaynaklandığını düşünmekteyim. Kişiye verilen telkinin bitmesinden sonra kişiyi hipnotize eden uyandırmasa bile trans yüzeyelleşir ve kişi bir süre sonra kendiliğinden uyanır. En kötü ihtimalle hipnoz edenin kişiyi uyandıramadan öldüğünü varsaysak bile hipnoz olan kişi bir süre sonra normal uykuya geçerek uyanır. Kaldı ki aşırı gürültüler, ani ısı değişiklikleri gibi fizik şartlardaki değişimler kişinin transtan çıkmasına neden olur.

Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hİpnoz Nedİr

Hİpnoz Nedİr

yapay bilinç halleri hipnoz yapay bilinç halleri HİPNOZ NEDİR Hipnoz,telkinler yoluyla elde edilmiş,telkinlerle yönlendirilen, tıpta hukukta, eğitimde, sporda, günlük hayatta çok geniş bir kullanım alanı olan,cinlerle, şeytanlarla ilgisi bulunmayan iradenin ve bilincin tamamen ortada ve açık olduğu bir trans halidir. Hipnoz ve Hipnotizma kelimesi hemen hemen herkes tarafından...
  2. Tinnitustan rahatsız olan bir kişinin doktoruna gidip bunu anlatması saçmalık olur mu

Tinnitustan rahatsız olan bir kişinin doktoruna gidip bunu anlatması saçmalık olur mu

Cevap 19: Hayır, mutlaka söylemelidir. Aksi takdirde tinnitus hiç dikkate alınmayacaktır. Hasta Tinnitustan rahatsız olduğunu belirttiği halde hekimi bu konuda hiç bir şey yapılamayacağını söylerse o hekimin tinnitus konusuna ilgisiz olduğu sonucuna varılmalıdır. Hekim en azından bir başka hastalık için yararlı olacak ilaçların ototoksik (kulağa zarar veren) olmamasına dikkat edecektir....
  3. Kimler Hipnoza Daha Yatkındır?

Kimler Hipnoza Daha Yatkındır?

İnsanlar hipnoza yatkınlıklarında büyük farklılıklar gösterirler.Eğer bir kitap ya da bir filme kolayca kendinizi kaptırıyorsanız, siz muhtemelen hipnoza aşırı yatkınsınız demektir. Bir deneğin hipnotik bir transa ne kadar derin bir şekilde girdiği, Hilgard’ın Stanford Yatkınlık Ölçeği yoluyla daha net bir şekilde ölçülmektedir. Sınanan deneklerin %10 kadarı, hipnoza hemen hemen hiç tepki...
  4. 23 aralık doğumlu olan kişinin burcu nedir

23 aralık doğumlu olan kişinin burcu nedir

ben 23 aralık da doğdum byrcum nedir
  5. hacca gitmeye engel bir hastalığı olan kişi ne yapmalıdır?

hacca gitmeye engel bir hastalığı olan kişi ne yapmalıdır?

hacca gitmeye engel bir hastalığı olan kişi ne yapmalıdır? bu konuda da bilgi verirseniz çok sevaba girersiniz arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş