***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

:cry:handan nerdesinnnnnnnnn lütfen

:cry:handan nerdesinnnnnnnnn lütfen

canım taşınma durumlarım vardı. bilgisayarlarfelan hep yeni kuruldu. o yüzden düzenli bakamadım tabi. şu anda ne yaptın bilmiyorum. umarım hayrlısı neyse o olur. ben tayin işi için zaman var demiştim. kendinden emin değilsin başkalarının kararlarına daha çok değer veriyorsun. bence bu meseleyi sadece ev yönünden değil diğer koşullarıda düşünerek karar verin derim. eşin yakınına gelecek gibi hissettim. Risk oluşabilir. zorluklarad yaşabilirsiniz. dedim ya diğer şartlarda önemli. yani ben taşının yada kalın diye karar vermek istemiyorum. ama taşınma olursa zorluklar mücadelelrde sizi karşılayacak diyor kartlar. Canım iyice düşün kararını sağlıklı ver. Umarım hakkında hayırlısı neyse o olur.:melek:

Son düzenleme:

45 - 8 - 24
canım rakamlarım bunlar.. sözlumle sonumuz ne olcakk. işlerinde ne gibi değişikler olcak.. merak ediyorumm teşekkürlerr

45 - 8 - 24
canım rakamlarım bunlar.. sözlumle sonumuz ne olcakk. işlerinde ne gibi değişikler olcak.. merak ediyorumm teşekkürlerr

zorluklarla mücadele etmeye o kadar dayanıklı olmuşsunki kendini unutuyorsun bazen. Bazen çok gurur yapıyorsun bak onuda söyleyim hemen. bu kadar herşeyi kafaya takma. rahat ol demem ama çok düşünme herşeyi. Bide bu aralar dikkatsiz olmuşsun. şayet çalışıyorsan sıkıntılar çıkabilir bu konuda. Yakınında güvenilmez bi insan var buna çok dikkat et canım. Hayatın seni aldatmasına izin verme. Sen kimseyi düşünme çünki kendi işini kendin yapacaksın herzamn olduğu gibi . Birde bi para kaybı olacak. evlilik için zaman varcanım. sağlıkla kal. iyi düşün.:hmm:

canım sen harikasınn ...
bukaadrını inan tahmin etmiyordumm ..
emegine saglıkkk
çook teşekkür ediyorumm..

handan yazdıklarını şimdi okudum çooook tşk ederim zaten vazgeçtik.

seLam ßen daHa ßugün üye oLdum ama ßanada bi TaRot ßakarmısınız?

iLi$ki açımı için ßen ßoğa
o akrep
sayılar:1 4 8
Bakarsanız çok muTLu oLucam ..

seLam ßen daHa ßugün üye oLdum ama ßanada bi TaRot ßakarmısınız?

iLi$ki açımı için ßen ßoğa
o akrep
sayılar:1 4 8
Bakarsanız çok muTLu oLucam ..

canım karşındaki insan sana karşı hassasiyetini kaybetmeden toparlan. bu aralar kendini bırakmışsın. Mesleki açıdan eğer çalışıyorsan başarılı bir dönem seni bekliyor. Eskiden yaşamış olduğun mutsuzluklar var onların etkisinden kurtul artık. ilişkine dikkat et 3. bi kişiden yara alabilirsin. birazda isyancı olma canım. yaptığın hatalardan ders al. aslında mutluluğu çoktan hakettin ama zamanı gelmeyince bişeyler olmuyor. sen çok iyi bi evkadını olacaksın. kendini ve tutumunu değiştirmessen bi yenilgiye uğrayabilirsin. sağlıkla kal canım:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri