***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

Canımsın sen ߀nim her$ey doğru.
ßiz onunla ayrıldık 4 ay oluyor. Ama tutumundan anlıyorum hala seviyor. Geri Dönecek gißi ßen sevgim için inaanki çok mücaDeLe ettim ne yazıkki o $imdilerde anlamaya ßa$lamı$ ßenim sevgimi

anlattığın her$ey doğru canımsın sen te$ekkür ediyorum .Mucux

Son düzenleme:

12,24,70 ab alacım yine ben zahmet olmasa bakarmısınmaddi sıkıntılar ve evliliğim hakkında

12,24,70 ab alacım yine ben zahmet olmasa bakarmısınmaddi sıkıntılar ve evliliğim hakkında

canım 3 vakit içinde önün çok açık. sıkıntıarın hepsi geçecek. Ama böyle kafanı gereksiz şeylerle meşgul edersen krndine zarar vermekten başka bişey yapamazsın. Çıkacak fırsatları iyi değerlendir. içine kapanık ve kasvetlisin. Oysa çok güze ve bereketli bir dönem önünde. Bu arada dualarının sana çok faydası oluyor. hadi bakaım silkeen ve kendine gel. geecek güzel günlerin tadını çıkar. sağlıkla kal:melek:

çok saol ablam çok sevindim dualarınfaydası olmasına ablacım kendine iyi bak

5 .40 .55.ismim kadriye lütfen banada bakarmısın tekrar ihtiyaçım var.nişanlımla sonumuz ne olucak ve düğün olucak mı?

5 .40 .55.ismim kadriye lütfen banada bakarmısın tekrar ihtiyaçım var.nişanlımla sonumuz ne olucak ve düğün olucak mı?

canım karşındaki insanın problemleri var. ve senden anlayış bekliyor. çok bunalmış durumda. seninde sinir sistemlerin bozulacak bak böyle giderse. bu kadar üzme kendini herşey için canım. Canım dışardan gelen olumsuz etkiler çok fazla ve eğer böye devam ederse üzgünüm ama yıkım yaşayabilirsiniz. İçinde yaşadığın sıkıntılarda fazla lütfen canlan biraz. bu yıl düğün görmedim. olsa bile düşün derim. acele neden ediyorsun. problemerinizi çözün önce canım. yok sa dedim ya sonu iyi olmayabilir Allah korusun.
sağlıkla kal canım. Bak bide kötü hissettiğin zaman kendini kart açtırma. tamamen kartlarda karamsar çıkıyor. iyi olduğun bi gün yeniden açalım olurmu. pozitif düşüneceksin artık tamammı canım. :melek:

çok teşekkür ederim cnm.. çok zor durumdayız ilişkimiz bitmek üzere evlenelim derken ayrılık olucak sanki

çok teşekkür ederim cnm.. çok zor durumdayız ilişkimiz bitmek üzere evlenelim derken ayrılık olucak sanki

tam ayrıldık derken toparlanan ilişkiler çok. akıllı olmak lazım. seviyorsan uyanık ol.
problemleri akıllıca çözün. öptüm:) Bide hayrlısını istemek lazım:melek:

cnm banada bakarsan sevinrim bu 3.9.15 burclarada bakiyosun galiba esimin boga benim aslan cnm simdiden tesekur ederim

cnm banada bakarsan sevinrim bu 3.9.15 burclarada bakiyosun galiba esimin boga benim aslan cnm simdiden tesekur ederim

canım büyük bi kayıpmı yaşadın geçmişte. etkisinden kurtulamadığın bi üzüntün olmuş.
Sıkıntılı bi dönemden rahat bi döneme geçiş görülüyor. Eleştiriye açık değilsin. bence sana söylenenleri azda olsa değerlendir. Dikkat etmeniz gereken öğütleri dinlemiyorsun. konuyla ilgili kendi yargılarınıza güveniyorsun. Fakat dikkatli olmalısınız çünkü daha sonra bu tutumunuzdan pişmanlık duyabilirsin.Bu arada yakınında burnunun dibindeki düşmanınada dikkat et. Uyku düzenini bile bozan sorunlar yakında düzene girecek. Eşinde sevinçli bi haberi sana vermek üzere. güzel bi sevinç bu. hayrlı olur inşallah. sağlıkla kal canım.:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri