gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hollywood O'nun peşinde.

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fatih akın örgü [​IMG]Hollywood O'nun peşinde...
    Show TV'de yayınlanan Ezo Gelin dizisinin ünlü oyuncusu Nurgül Yeşilçay'a, Hollywood kapıları aralandı. Sadece ABD'nin değil, dünyanın en prestijli yapım şirketlerinden Paramount Pictures'ın, Yeşilçay'la çalışmak için teklifte bulunduğu konuşuluyor. Türk asıllı Alman Yönetmen Fatih Akın'ın �Yaşamın Kıyısında� filminde gösterdiği performansla Cannes Film Festivali�nde dikkatleri üzerine çeken Yeşilçay, son olarak filmin Almanya adına Oscar�a aday olmasının ardından gündeme gelmişti.
    ABD'YE DAVET EDİLDİ
    Jüriden büyük beğeni alan filmde lezbiyen bir kadını canlandıran Yeşilçay, Paramount Pictures yetkilileriyle görüşmek için ABD�ye davet edildi. Ezo Gelin dizisinin çekimlerini sürdüren Yeşilçay, ilk fırsatta Hollywood�a giderek ünlü film şirketine kişisel bilgilerini içeren geniş kapsamla bir dosya teslim edecek. Hollywood�lu yapım şirketi Bergüzar Korel�e de teklif götürmüş ancak ünlü oyuncuyla sözleşme imzalamamıştı. Yeşilçay �İnandığım bir yönetmen ve inandığım bir projeyse rolümün hakkını veririm. Kurallarım yok� diyor. Sanatçı, Fatih Akın�ın bundan sonraki projelerinde de her rolü oynayabileceğini sözlerine ekledi.

Hollywood O'nun peşinde. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...
  2. Hollywood Diyeti

Hollywood Diyeti

Ünlü starlar yapmış oldukları diyetler sayesinde muhteşem ve kusursuz vücutlara kavuştular Birçok sanatçı tarafından uygulanan bu diyetler gayet işe yaramış olacakki sanatçıları son derece formda görebiliyoruz Bakalım hangi Hollywood yıldızı nasıl diyet uygulamış Yağın vücuttan doğru bir şekilde atılmamasının suçlusu yemekteki fazla şeker. Bunu keşfeden Amerikalı bilim adamları mükemmel...
  3. Adım Adım O'nun İzinde

Adım Adım O'nun İzinde

Arkadaşlar Semerkand dergisi yol izinde hakkında bilgiler var mı elinizde
  4. Semerkand Adım Adım O'nun izinde

Semerkand Adım Adım O'nun izinde

semerkand dergisi 2012 adım adım o'nun izinde Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Semerkand dergisinin konu aldığı bir yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Adım Adım'onun izinde, hakkında bilgi edinmek için buyrun Melek'ler; Adım Adım O’nun İzinde Hz.Muhammed (sav) yol izi Allah Rasulü s.a.v. Efendimiz’in sözlerine, uygulamalarına ve herhangi bir durumla ilgili tavrına “Sünnet” diyoruz. Sünnet’i...
  5. Hollywood Yıldızlarının Gülüşlerinin Sırrı!!!

Hollywood Yıldızlarının Gülüşlerinin Sırrı!!!

Kızlar artık bizde Hollywood yıldızları gibi gülebilicez :) Nasıl mı?? LUMINEERS ile Bende bu olayı doktorumdan yeni duydum kısaca Lamina Kaplama gibi ama bunu yaparken hiç ağrı sızı iğne yok çünkü DİŞLER KESİLMİYOR!! Kontak lens inceleğinde yalnızca 0,2 mm inceliğinde olduğu için takma tırnak gibi dişinize yapıştırılabiliyor vee AMERİKA'da size özel istediğiniz dizaynda renkte boyutta...

Sayfayı Paylaş