hoşgeldin mete yiğit bebek

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
hoşgeldin mete yiğit bebek
canım arkadaşım lalem anne oldu!!! uzun zamandır beklediğimiz mete yiğit bebek bugün dünyaya gözlerini açtı hoşgeldin halil efenin erkek kardeşi annesinin küçüğü rabbim sana uzun ömürler versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aaa Lale doğum yaptı demek bu bizim hamiş lale di mi Allah hayırlı bir evlat olmayı nasip esin ve analı babalı büyütsün inşallah. :nazar:

ayy çok sevindim lalemm:kiss:allahım analaı babalı büyütsün canım hayırlı bir evlat olsun
hoş gelmiş bebeşimiz:nazar:

Tebrik ederim Lale :) Ne güzel yine teyze olduk :D

Minik bebişimizi ALLAH anasına babasına ve tüm sevdiklerine bağışlasın:) RAB ona uzun ve güzel sağlıklı bir ömür bahşetsin inş... :)

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün darısı benim ve olmayanların başına aminn

çok sevindim lalemmmmmmm :kiss:allahım analı babalı büyütsün inşallah dileğimmmmm darısı sana ve diğer tüm hamişlere ...

lalemm,allahım analı babalı büyütmayi nasip eder inşllh.hayırlı bir evlat yetiştirmen dileğiyle öpüyorum cnm:)

Lalecim çok mutlu oldum Rabbim seni ve meleğimizi korusun inşallah,sizlere bağışlasın canım:)Hamişlerimizin teker teker doğum haberleri gelmeye başladı dilerim diğer sırada olan hamişlerimizinde hayırlı hayırlı doğum haberlerini almayı nasip eder Allah bize:)

Tebrik ederim Lale :) Ne güzel yine teyze olduk :D

Minik bebişimizi ALLAH anasına babasına ve tüm sevdiklerine bağışlasın:) RAB ona uzun ve güzel sağlıklı bir ömür bahşetsin inş... :)

Aminnn. Bende çok sevindim hayırlı evlat olur annesine babasına vatanına milletine inşş

Geri