Hotcoture tesettür kına gecesi ve gelinlik modelleri

Stilİstanbul

Yeni Üye
Üye
Hotcoture tesettür kına gecesi ve gelinlik modelleri
kına gecesi türban modelleri tesettürlü kına başı modelleri gecesi eşarp bala couture
Kişinin özel beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım elbise anlamına gelen ve Fransızca'dan gelen bir moda terimidir. Tam karşılığı ise "ısmarlama"dır. Buna karşın, her özgün ya da kişiye özel yapılan tasarım haute couture olarak sınıflandırılamaz. Genellikle üst gelir seviyesinde elit müşterilerin beğenisine göre hazırlanan giyim türüdür. Yani kişinin kendi tercihlerine (renk, aksesuar, taşlar v.b.) göre yapılan tasarımlardır. Gelinlik buna en iyi örneklerden biridir.

Osmanlı motiflerini günümüz modelleriyle harmanlayan istanbul ve izmir de halen ozel tasarım yapan bu degerli butik benim favorim umrım beyenirsiniz .

btesetur-1820.jpg

bala-nisanlik1-1804.jpg

bala-nisanlik5-3697.jpg
bala-couture3-2191.jpg

bala-couture2-2213.jpg

balacouture2vc1lg7-7126.jpg

adsizbala-1393.jpg

balacouturegi7-9062.jpg

abiye-1789.jpg
tesettur-7739.jpg
hijabdress2-2429.jpg
bedekte-trouwjurken-8990.jpg

bala-9036.jpg

tesettur6-9039.jpg
tesetturr-7625.jpg
untitled-1-9939.jpg

Öfff bunlar ne böyle harika modeller.Hepsinde yansıtılan ayrı ayrı bir güzellik var.Kalite ve özgün oldukları belli modellerin.
Emeğine sağlık canım gerçekten birbirinden güzel modelleri bizlerle paylaştığın için...

İnanılmaz güzel duruyorlar :) İnsanın bir daha evlenesi geliyor, de bana uymuyor :D:D
Paylaşım harika teşekkür ediyorum. Bu arada unutmadan sorayım. Bu gelinlikleri Türkiye'de herhangi bir yerden satın alabiliyor muyuz ? Link vs varmı yani ?

Geri