gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hotel Elbis

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Otel Bilgileri Kapasite: 125 toplam oda, 250 toplam yatak, 1 kral dairesi, 4 suit oda, 2 junior suit, 118 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. [​IMG]
    Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, minibar, kasa, televizyon, uydu tv, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası.
    Genel Özellikler: Split klima, klima ile ısıtma, bahçe, oyun odası, çamaşırhane, ütü, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, je/neratör, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası.
    Spor&Rekreasyon: Açık havuz, çocuk havuzu, çocuk bölümü, su kaydırağı, masa tenisi, bilardo, üç top ve Amerikan bilardo, tenis, mini futbol, langırt, plaj voleybolu, basketbol, trekking, muz, kano.
    Yeme İçme: Yarım pansiyon, kahvaltı salonu, lobby bar, havuz bar. 1 açık büfe restoran, 1 açık restoran (400 pax), 1 kapalı restoran (300 pax). Türk Mutfağı.
    Toplantı ve Kongre: Beyaz tahta, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima.
    Konum: Edremit Hava Alanı 35 km., İstanbul Hava Alanı 230 km. Deniz kıyısında, ücretsiz servis, özel plaj.

Adres:Narlı Altı Mevkii Altınoluk Balıkesir Edremit

Hotel Elbis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise..

Elbise..

Yeni elbise memur için bir üst derece, tüccar için kazanç, zengin için ziyade mal, yoksul için refah, ziraatçi için bereket, dier insanlar için ucuzlukla, Yeni elbise helal mala, Temiz elbise kalp temiziliğine, kirli elbise kalp kirliliğine, Yeni elbise yırtılır ve bu yırtık dikilir yahut tamir edilirse evladı olmaya, yırtığı dikemezse hapse girmeye, Yamalı elbise işçi için hastalık, diğerleri...
  2. Akberlin Hotel

Akberlin Hotel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Elbise

Elbise

Yarın okulda dar paça kot pantolonumu giyicem de üstüne beyaz gömlek giuip altından mor badi giyip gömleğin altından çıkarsam mı Yoksa bir badi kazak mı ???? Bir de altına uzun bot mu yada sportif bot kısa onu mu giysem lütfeeeeeeeeeeeeeennnn yardımınıza ihtiyacım var bekliyoruuum
  4. elbise

elbise

iyi akşamlar sitenizin ana sayfadaki elbiseleri nerede bulabilirim
  5. elbise

elbise

merhaba görsellerdeki elbiselerden birini beğendim satın almak istiyorum ama siteye veya firma bilgilerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş