gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Huggies'den Tweet Atan Bebek Bezi!

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

huggies tweetpee huggies bebek bezi

Sevgili melekler, ünlü bbek bezi markası Huggies, teknolojiyi kullanmaklta sınır tanımıyor. Yeni geliştirdiği bebk bezinde bez ıslandığında tweet atıyor. Anneler için büyük kolaylık olan Tweetpee'de küçük bir sensör beze takılıyor. Bebek altına yaptığında anneye tweet aqtan bir aplikasyonla senkronize olarak çalışıyor. Aplikasyon bunun yanında bebek bezi hesabını yapıyor ve bez bitmeye yakın sizi uyarıyor. Bakalım bu teknoloji ne derece benimsenecek ve ülkemize ne zaman gelecek :D:D

Huggies'den Tweet Atan Bebek Bezi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bez bebek Mehmet Usta

bez bebek Mehmet Usta

bezbebekşarkıları bezbebeksarkısı joker bez bebek Mehmet Usta Dizideki Karakteri: Joker Doğum tarihi: - Doğum yeri: - Eğitimi: - Oynadığı Filmler : Bez Bebek-2007 Kınalı Kuzular-2007 Erkekler Ağlamaz-2006 The İmam-2005 Ekmek Teknesi-2002 Kapak-1997 Ruhsar-1997
  2. Bez bebek yapımı

Bez bebek yapımı

bez bebek yapımı bebek yapımı bez video kolay izle İşte kız çocuklarının hayır diyemeyeceği çok şirin bir bez bebek yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vereceğim bilgileri aynen uyguladığınızda bakın nasıl da şirin bir bez bebek sahibi oluyor ve kızınızı sevindiriyorsunuz:) Şimdi sizlere gereken malzemeleri ve adım adım bez bebek yapılışını sunuyorum GEREKEN MALZEMELER pamuk kumaş...
  3. Bebek bezleri

Bebek bezleri

değişik, ilginç bebek bezleri, hangileri modelleri hepsi burda arkadaşlar bebişlerinize özell bezler pedler herşey onlar için değilmi:) Dalin tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü Baby jem alıştırma külodu huggies dry nites emici gece külodu Baby jem alt açma pedi fügürlü alt açma pedi Evy baby kremli yeni doğan bezi Bayb neo organil pamuk alıştırma külodu...
  4. Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

bebek bezi nasıl değiştirilir bebek bezi nasıl bağlanır Bebek bezi değiştirmekte ne var ki diye düşünmeyin melekler :) Acemi anneler için oldukça faydalı olacağına inandığımız bu konuyu açmak gereğini duyduk. Yaptıkça alışacağınız bebek bezi değiştirme için buyrun makalemize.. :) Bebek Bezi Hangi Sıklıklarla Değiştirilmeli Bebeğinizin bezini düzenli olarak değiştirmeniz önemlidir. Bebeğin...
  5. BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri

BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri

Bu konu; BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebeğinizin cilt sağlığını ve hijyeni önemsiyorsanız sizlere yıkanabilir bebek bezlerini tavsiye ediyoruz. Bebeklerin sağlığını ve geleceğini her zaman ön planda tutan yıkanabilir bebek bezi markası BabyNEO, yılbaşına özel hazırladığı kırmızı yıkanabilir bebek beziyle bu yıl bebeklere şans getiriyor....

Sayfayı Paylaş