gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Huysuz Çocuğa Hangi Duayı Okumalı?

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

huysuz çocuğa okunacak dua, huysuz çocuklar için dua, huysuzluk için okunacak dua Günümüz de zamane çocukları diyebileceğim ki bunların içinde benim çocuklarım da dahil çok fazla hareketli ve yaramaz oluyor. Bazen annelere çok zor zamanlar yaşatan ve özellikle huysuzluk yapan çocuklara tesirli olacak okunmasında hikmetler bulunan dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.

huysuz cocuk.jpg

Huysuz Çocuğa Hangi Duayı Okumalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlid Kandilinde hangi duaları okumalıyız ?

Mevlid Kandilinde hangi duaları okumalıyız ?

Selamlar arkadaşlar. Bildiğiniz gibi perşembe gecesi mevlid kandili.Ve o günü ibadetlerle geçireceğiz inşaallah.Sormak istediğim nasıl ibadet etmeliyiz o gece? Bilenlerden bilgi bekliyoruz..
  2. Evden Çıkarken Hangi Duayı Okumalıyız?

Evden Çıkarken Hangi Duayı Okumalıyız?

bu konu evden çıkarken okunması gereken dua ve anlamına yer vermektedir. Evden dışarı çıkarken yer gök dua üzerine olduğunu hatırlatarak sizi her türlü kötülükten ve kazadan koruyacak dua ve anlamını paylaşıyoruz. “Bismillahi tevekkeltü ala’llahi, velâ havle velâ kuvvete illâ billahil Aliyil Azim” “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Allah’a güvendim. Kuvvet ve kudret O’ndandır, yüce ve...
  3. Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

bu konu eve girerken okunması gereken dua ve anlamına yer vermektedir. Dışarıdan eve girerken okunması çok sevap olan eve giriş duası ve Türkçe açıklamasını sizler için paylaşıyoruz. “Allahümme inni es’elüke hayrel mevleci ve hayre’l mahreci, bismillahi velecna ve ala’llahi rabbena tevekkelna” “Allah’ım, Senden evime hayırla girip hayırla çıkmamı istiyorum. Allahın adıyla girer, Allahın...
  4. Öfkelenince Hangi Duayı Okumalıyız?

Öfkelenince Hangi Duayı Okumalıyız?

öfkelenince okunacak dua, öfkelenince hang dua okunur, öfke duası Hepimiz zaman zaman öfkemize yenik düşebiliriz. Boşuna dememişler "öfke ile kalkan zararla oturur" diye... Öfkelendiğimiz zaman duaya sarılmak aslında en güzeli...Öfke anında aşağıda ki duayı okursanız faydasını göreceksinizdir. Euzu ve Besmele" den sonra,yani önce istiaze sonra Besmele okunarak:...
  5. Her gün hangi duaları okumalıyız?

Her gün hangi duaları okumalıyız?

Okunacak dua çoktur. Hadis-i şeriflerde bildirilen dualardan bazıları şöyledir: (Namazdan sonra, dua ederken “Allahümme ecirnî minennâr ve edhılnil Cennete” demezse melekler, “Yazık şuna, Cehennemden korunmasını istemekten âciz kaldı,” Cennet de, “Yazık şuna Cenneti istemekten âciz oldu” der.) [Taberânî] (Sabah akşam 7 defa “Allahümme ecirnî minennâr” diyen Cehennemden kurtulur.) [Ebu Davud]...

Sayfayı Paylaş