gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :(((((((((

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hüzünlü doğum günü yazıları hüzünlü doğum günü mesajları
    Fırına geldigimde, ortalikta ekmek görünmüyordu.Eski bir dostum olanfirinci:- Biraz bekleyeceksin hocam, dedi.Iki-üç dakikaya kadar çikartiyorum
    Kenardaki tabureye oturup beklemeye koyulurken,içeriye yaslica bir adamın girdigini gördüm.
    Eskimis ceketinin sol yakasi altinda bir madalya parildiyor ve yürürken hafifçe topalliyordu. Selâm verdikten sonra:
    - Ekmeklerimi alayim, dedi. Benim ikizler acikmistir. Firinci,adamin kendisine uzattigi torbayi alarak tezgâhin altina egildi ve bir gün öncesine ait oldugu anlasilan ekmeklerden dört bes tane koydu.
    Ekmeklerden bazilarinin alti yanmis, bazilari da her nedense seklini kaybetmisti.
    Firinciya dogru sokularak:
    - Neden taze ekmek vermiyorsun? dedim. Birazsonraçikacakya!..
    Firinci:- Bozuk ekmekleri kendisi istiyor,dedi.Çok fakir oldugundan, ona yarı fiyatina veriyorum.
    - Kim bu adam? diye sordum.- Kore gâzilerinden,dedi.Ogluyla gelini bir trafik kazasinda vefatedince,
    ikiz torunlarini yanina almisti.Yillardir onlara bakiyor,hem de çok az bir maasla.
    Firincinin anlattiklari karsisinda içimin yandigini hissediyor ve ufak da olsa bir seyler yapmak istiyordum.
    - Aradaki farki ben vereyim, dedim. Hiç olmazsa bugün taze ekmek yesinler.
    Firinci, teklifimi kabul etti ve biraz sonra çikan sicak ekmekleri büyük bir umursamazlikla adamin torbasina doldururken:- Çok sanslisin haci amca, dedi. Çocuklar için bugün sana pasta gibi ekmek verecegim.
    Yasli adam, bir evlât sevgisiyle kucakladigi torbayi gögsüne bastirirken
    - Allah senden razi olsun evlâdim,dedi.Bugün onlarin dogum günleri oldugunu nereden anladin?

alıntı

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :(((((((((
    :cry:teşekkürler canım..yok mudur sankii böyle insanlarımız offff

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :(((((((((

rica ederim canım:)

4. MooNShiNE

MooNShiNE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel

yasanmış bi hikayedir kesin

Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :((((((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hüzünlü bir sonbahar akşamıydı...

hüzünlü bir sonbahar akşamıydı...

hüzünlü bir sonbahar akşamıydı... herşeyden elimi eteğimi çektiğim o gece odamın penceresinden dışarıyı seyrederken, yaşadığım, boşa geçmiş altı yılımın muhasebesini yaparken mesaj sesiyle irkildim... uzun zamandır çalmıyordu telefonum bakmak bile istememiştim... zoraki elim telefona gitti... "1 yeni mesaj" "merhaba mutsuz şirin nasılsın" aslında nasıl olduğumu mesajın...
  2. bir doğum hikayesi

bir doğum hikayesi

gebelik hikayeleri doğum hikayesi erken doğum hikayeleri gebelikte nst çekimi hamilelikte nst çekimi Kizimiz; Mukaddes Merve'mize kavusmamiz cok uzun surdu. 6 ay once yasadigim talihsiz dusukten sonra; bir daha hic hamile kalamayacagimi dusundugum zamanda birden bire giriverdi hayatimiza. 15 Ocak 2007 saat 15 civarinda o kucucuk test cubugunda gordugum 2 cizgi hayatim boyunca gorup...
  3. Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

kemal ayson Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi Ataktı, laflarını çiğnemezdi, doğru hedefe giderdi, hassasiyetlere bakmazdı. O bakımdan pek diplomat değildi. Sevilmezdi, fakat sayılırdı. Çünkü, söylediklerinde her zaman fikir ve mana vardı. Semih Günver Onun hakkında, “Parti arkadaşları arasında, hali, tavrı, giyinişi, konuşuşu. “R” harflerini telâffuz edemeyişi, kimseyi takmayışı,...
  4. Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon

Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon

doğum günü animasyonları doğum günü kutlama animasyonları için güzel bir animasyon facebook kutlama facebookta Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon; Aşağıdaki linki tıklayınız ve çıkan resimdeki sincabı tıklayın görün neler oluyor...:) TIKLAYIN>>>http://www.jacquielawson.com/preview...n=0&pv=3140346
  5. Hüzünlü bir aşk hikayesi

Hüzünlü bir aşk hikayesi

gülün hikayesi kırmızı gülün hikayesi. Sevdiklerimize verdiğimiz gülün rengi hep kırmızıdır bazen annemize bazen öğretmenimize bazen arkadaşlarımıza sevgilimizden aldığımız güllerde çoğunlukla kırmızıdır çoğunlukla aşkı sevgiyi anlattığı için belkide kırmızı gül tercih edilir bazen vazoda evimizi süsler bazen dalında bahçelerimizi bazende bir kitabın arasında kurutulur hatırası olduğu için ben...

Sayfayı Paylaş