gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hz.Ali'nin dış görünüşü nasıldı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamün Aleyküm.Ben halifelerimizden Hz.Ali'nin fiziksel özelliklerini merak ediyorum.Çok güçlü kuvvetli imiş.Mübareğin dış görünüşü nasıldı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hz. Ali buğday tenli, yeşil gözlü, sık sakalları olan, güler yüzlü, geniş göğüslü, heybetli bir görünüşe sahipti.

Hz.Ali'nin dış görünüşü nasıldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Etkiler...

Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Etkiler...

burçların dış görünüşleri adecco iş görüşmesi adecco mülakatları Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Eleman arayanların, verdikleri iş ilanlarına mutlaka ekledikleri bir özellik “prezentabl” olmak... Peki, anlamı ne bu kelimenin? Veya güzel ya da çirkin, bakımlı ya da bakımsız olmak iş hayatındaki başarıyı ne derece etkiliyor? Cevapları aradık. Prezentabl olmak özellikle son yıllarda iş...
  2. İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...

İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...

dış görünüş önemli midir iç güzellik mi dış güzellik mi görünüş önemlimidir iç evlilikte İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...
  3. dış görünüşümüzden bahsedelim

dış görünüşümüzden bahsedelim

hepinizi çok merak ediyorum kimlerle sohbet ettiğimi biraz kendinizden bahsedermisiniz
  4. dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme

dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme

ben insanları ilk gördüğüm zaman hayatları hakkında bilgi edinmek istiyorum.ama bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum.mesela giydiği kıyafetten ne iş yaptığı,kaç çocuklu olduğu gibi...bana yardımcı olur musunuz?
  5. Dış Gebelik Nasıl Farkedilir?

Dış Gebelik Nasıl Farkedilir?

dış gebelik nedir,dış gebeliğin belirtileri nelerdir,dış gebelik nasıl anlaşılır,dış gebelik geçirdiğimi nasıl anlarım ,dış gebelik hakkında bilgiler dış gebelik olduğunda zaten adet görülmemektedir.Bu nedenle tabii ki adet düzenini bozar.Aşağıdaki yazımızda dış gebeliğe dair detaylı bilgi bulunmaktadır dış gebelik, döllenmiş yumurtanın fallop tüpünde veya rahim dışında bulunan bir yerde...

Sayfayı Paylaş