gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

iç ferahlatıcı banyolar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

kimine göre önemsizdr banyo dekorasyonu ama bana sorarsanız en baslarda yer alır önemi bir yerin sekli ne kadar güzel ve zevkime uygunsa okadar rahat ederim sahsen :) bana kalırsa her yer güzel olmalı yani modern ürünler ön planda günümüzde..çok da hoş ve ferah duruyorlar degil mi sizi bilmem ama ben bayılıyorum beraber bakalım ozaman..... [​IMG]

2. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok beyendim çok güzeller hepsi birbirinden şık

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık teşekkürler paylaşım için

iç ferahlatıcı banyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyonuz İçin

Banyonuz İçin

Aydınlık ve ferah bir banyo için dikkat edilmesi gereken ilk şey aydınlatma unsurlarının ve aynaların doğru kullanımıdır. Banyolarda genellikle ışığı son derece cansız ve soluk olan florosanlar kullanılır. Bu nedenle öncelikle aydınlatma sistemini değiştirmek gerekebilir. Tavandan spotla aydınlatma ve birden çok ışık kaynağının kullanılması, ışığın mekana daha sağlıklı bir biçimde...
  2. Banyonuz için küçük notlar

Banyonuz için küçük notlar

Aydınlık ve ferah bir banyo için dikkat edilmesi gereken ilk şey aydınlatma unsurlarının ve aynaların doğru kullanımıdır. Banyolarda genellikle ışığı son derece cansız ve soluk olan florosanlar kullanılır. Bu nedenle öncelikle aydınlatma sistemini değiştirmek gerekebilir. Tavandan spotla aydınlatma ve birden çok ışık kaynağının kullanılması, ışığın mekana daha sağlıklı bir biçimde dağılmasını...
  3. banyonuzda hijyen için tavsiyeler

banyonuzda hijyen için tavsiyeler

domestosun zararları domestos zararları Elinizde deterjanlar süngerler fırçalarla mı dolaşıyorsunuz banyoda hijyen saglamak için. Herzaman ışıl ışıl parlamasını istiyorsunuz degil mi ? Ama ne yaparsak yapalım görüntü güzel olsada mikroplar tamamen ölmemiş oluyor bazen işte gercek hijyen için ipuçlar......... BANYO MİKROPLARI HER YERDE Kötü haber banyonuzda birçok mikrop...
  4. Banyo için ahşap tezgah

Banyo için ahşap tezgah

banyo mobilyası banyo tezgahı Banyo dekorasyonu yaptıracaksanız ve farklılık istiyorsanız bu ahşap banyo tezgahı aklınızda bulunsun.
  5. Banyolarınız için dekorasyon önerileri

Banyolarınız için dekorasyon önerileri

banyolarınız için dekorasyon fikirleri,en şık bayon tasarımları,banyo dekorasyon fikirleri,banyo dekorasyon önerileri,banyo dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler Günümüz ev dekorasyonunda salon ve mutfaklar kadar banyo tasarımları da ön planda. Klasik küvet, lavabo ve banyo fayanslarının yerini çarpıcı cam küvetler, mozaik döşemeler, boydan cam pencereler aldı. Eğer sizde klasikten moderne...

Sayfayı Paylaş