gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

içimde sürekli bir korku var. hiçbirşeyden emin değilim. Allaha yakın hissetmiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar içimde sürekli bir korku var iç huzurum yok. kalbim güm güm diye atıyor. elim kolum kalkmıyor. yaşama sevincimi kaybettim. Allaha yakın hissetmiyorum, namaz kılıyorum ama süreler ağzımdan dökülüyor ama kalbimle hissetmiyorum ne yapmalıyım. Allaha yakın nasıl hissedebilirim. ona dua edip yardımını hergün istiyorum 4 aydır. lütfen bir çare bir ümit bir cevap...

içimde sürekli bir korku var. hiçbirşeyden emin değilim. Allaha yakın hissetmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiçbirşey tesadüf değil!

hiçbirşey tesadüf değil!

hayatta hiçbirşey tesadüf değildir hiçbir şey tesadüf değildir Evrendeki çok sayıda irili ufaklı gezegenin her biri büyük bir düzenin kritik önem taşıyan parçalarını oluşturur. Hiçbirinin ne uzaydaki konumları, ne de hareketleri gelişigüzel değildir; tam tersine bildiğimiz bilmediğimiz sayısız detaylarıyla özel olarak ayarlanmış, belli bir amaç üzerine yaratılmışlardır. Nitekim evrendeki...
  2. hiçbirşey Tesadüf Değil

hiçbirşey Tesadüf Değil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allah (cc.) korkusunun yedi alameti vardır

Allah (cc.) korkusunun yedi alameti vardır

Allah korkusunun yedi alameti vardır Mümin, vücudunun bütün âzaları ile Allah'tan korkandır. Nitekim büyük ahlâk ve fıkıh bilgini Ebu Leys es-Semerkandi, Allah korkusunun yedi alameti olduğunu haber verir. Bunlar şöyledir: Dil yalandan uzaklaşır Allah korkusu taşıyan kul dilini yalandan, dedikodudan, koğuculuktan, iftiradan ve boş konuşmaktan alıkor, bunlar yerine onu zikirle, Kur'an...
  4. Allah Korkusunun Yedi Alameti Vardır

Allah Korkusunun Yedi Alameti Vardır

Mümin, vücudunun bütün âzaları ile Allah'tan korkandır. Nitekim büyük ahlâk ve fıkıh bilgini Ebu Leys es-Semerkandi, Allah korkusunun yedi alameti olduğunu haber verir. Bunlar şöyledir: Dil yalandan uzaklaşır Allah korkusu taşıyan kul dilini yalandan, dedikodudan, koğuculuktan, iftiradan ve boş konuşmaktan alıkor, bunlar yerine onu zikirle, Kur'an okumakla ve ilmî konuşmalarla meşgûl eder....
  5. Korkulardan Emin Olmak İçin Dualar

Korkulardan Emin Olmak İçin Dualar

korkulardan emin olmak için okunacak dualar, korku duaları, korkunca okunacak dualar Sevgili melekler, hepimizin korku ve kaygıları farklıdır. Kendimizi kötü hissettiğimiz zamanlarda yapılacak en güzel şey dua etmektir. Yaradan'dan alacağımız güç bize kendimizi iyi hissettirir. Korku ve kaygılarımızan kurtulmak için okumamız tavsiye edilen dualar şöyledir.. Sıkıntılı ve korkulu...

Sayfayı Paylaş