gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

İçinden otoyol geçen gökdelen...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

İste buda içinden otoyol geçen gökdelen Meleklerim :D bence harika görünüyor ya :D:D Üstelik otoyol, gökdelenin altından değil 5 ila 7'inci katlarından geçiyor
    :):):)

İşte Japonlar'ın bir mimari çılgınlığı daha. Hanshin Ekspres Otobanı'ndan ilerleyen sürücüler, ilk kez İkeda yönüne saptıklarında, bu yola girdikten birkaç dakika sonra müthiş bir sürpriz yaşıyorlar.
    Çünkü otoyol birkaç dakika sonra öyle bir yerden geçiyor ki insan şaşkına dönüyor. Umeda Çıkışı olarak bilinen bu yol, Kule adlı gökdelenin içinden geçiyor.
    Gökdelenin 5'inci ve 7'inci katlarını işgal eden yolun bu bölümü bir tüneli andırıyor. Gökdelenin asansörleri ise 5. ila 7. katlar arasında asla durmuyor.

İçinden otoyol geçen gökdelen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökdelen

gökdelen

Bakınız; Apartman.
  2. Gökdelenin Çatısında Tenis Keyfi

Gökdelenin Çatısında Tenis Keyfi

Dünyanın en yüksek tenis kortu Dubai'nin Burj Al Arab otelinde bulunuyor. Kulenin sivri uçlu tepesiyle birlikte 321 metre yükseklikle bu bina aynı zamanda dünyanın da en yüksek otelidir. Tenis kortu ise 210 metre yükseklikteki otelin çatısında bulunuyor.
  3. içinizden geçem resim

içinizden geçem resim

kızlar içinizden geçen bir resmi yapıştırıcaksınız çok kolay ben başlıyorum buyrun
  4. İçinde Allah Sözcüğü Geçen Atasözleri

İçinde Allah Sözcüğü Geçen Atasözleri

allah içinde allah sözcüğü geçen atasözleri içinde sözcüğü geçen deyimler Hepimiz onun yarattığı kullarız sadece dara düştüğümüzde sıkıştığımızda değil her zaman bizi yaradan ve bunca nimeti bize bahşeden yüce Allah'ı şükürle anmalıyız. Sizlere içinde Allah sözcüğü geçen anlamlı sözleri sunuyorum. Allah doğrunun yardımcısıdır Yüce Allah, insanlara neyin eğri, neyin doğru olduğunu kitapları...
  5. içinde para geçen bir şiit lazım

içinde para geçen bir şiit lazım

bana içinde para kelimesinin geçtiği bir dörtlükte olabilir tanınmış yada tanınmamışta olabilir bir şiir lazım yha lütfen.

Sayfayı Paylaş