gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ideal eş!!!!

Konu, 'Kadınca' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Her şeyden önce bir Türk kadını eğitimli olmalı..... Eğitim, özellikle kadınların eğitim eksikliği ülkemizin en büyük sorunlarından birisi. Eğitim almış bir kadın iyi ve kültürlü bir eş, eğitici, yaratıcı bir annedir. Aynı zamanda ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadındır . Bence bir kadın erkeğinin (eşinin)her şeysi olabilmeli. Eğitim almış ve aynı zamanda çalışan bir kadın işinde başarılı olduğu kadar, evinde de mükemmel olmalı. Anneliğini ve bir kadın (bir eş) olduğunu unutmamalı. ‘’Bende çalışıyorum’’ ‘’Para kazanıyorum’’ kadınların görevlerini asla unutturmamalı. Eşine, annesi kadar karşılıksız sevgi ve ilgi gösterebilen, arkadaşı (dostu)kadar vefalı, saygılı; sevgilisi kadar her an sıcacık ve heyecan dolu bir kadın mükemmel kadındır. Erkeğinin varlığına ve yokluğuna kanaat eden, daima eşine destek ve güç veren, sevgi ve saygı dolu, eğitimli çalışan kadın; hele ki evinde zevkle çalışan, çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için çabalayan sadık bir eş, önünde şapka çıkartılacak kadındır.

Erkekler ve Kadınlar görevlerini bildiği sürece, saygı var olduğu sürece sorunlar azalacak hatta tamamen ortadan kalkacaktır. Olağan üstü durumlar dışında,(hastalık vs.) erkeklerin kadınların işlerini yapmalarını pekte uygun bulmuyorum.Kendisi istediği, eşiyle mutfakta yada o iş yaparken geçireceği süreyi birlikte geçirmek adına karısına yardım eden erkeklere ne ala..... Ama kadının eğitim almış ve çalışıyor olmasını gerekçe göstererek erkeğinden ille de yardım beklemesine, hatta kadının görevlerini erkekle paylaşmasını hiç doğru bulmuyorum. Anadolu’daki ve köylerimizdeki kadınlarımız tipik Türk kadını, örnek bir eş ve ideal bir annedir. Vefalı,sadık saygı dolu..... Onların tek eksikliği eğitim alamamış olmalarıdır. Eğitim alma fırsatı tüm kadınlara verildiğinde; işlerinde, evlerinde mükemmeller yaratan eşler, anneler göreceksiniz.

ÇÜNKÜ KADINLAR ÇOK KUTSAL VE SON DERECE FEDAKAR,ÜRETKEN VARLIKLARDIR....!!!

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: ideal eş!!!!
    ellerine sağlık canım paylaşımın için saol

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bişey değil canım faydalı olabilmek güzel

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık canım:)

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    bişey değil canım

6. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    bişşey değil camnımm

8. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

ideal eş!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdeal eş var mı?

İdeal eş var mı?

İdeal eşinizi nasıl bulacaksınız? Eşinizin ya da hayatınızdaki yakışıklının sizin için ideal olduğunu nereden bileceksiniz? İnsanın kendi çabalarıyla ideal eşini bulması olanaklı mı, yoksa bu durum öylesine kendiliğinden mi oluşuveriyor? Aslında sizin de kolayca tahmin edeceğiniz gibi ideal evliliklere nadiren rastlanıyor. Buna karşın evlilik kararını veren herkes, bunun kendisine yeryüzündeki...
  2. İdeal kilo

İdeal kilo

ideal kadın kilosu kadında ideal kilo kadınlarda kilo bayan kilosu 100 kilolu bayanlar nasıl dır İdeal kilo herkesin zevkine ve alışkanlığına göre değişmez, bir hesaplama tekniği vardır. İdeal kilo nasıl hesaplanır diye merak ediyorsanız işte size doktorların kullandığı teknik: KADINLAR ERKEKLER Kadınlar için: Boyunuzun ilk 1.5 metresi için 45 kilo, sonraki her 2.5 cm için 2.2 kilo...
  3. İdeal Kilonuz

İdeal Kilonuz

Zayıflatıcı bir kür uygulamaya başlama*dan önce böyle bir kür yapmanız gerekip gerekmediğini saptayın. Vücu*dunu/un dış görünüşüne verdiğinizönem .sizde bir ruh hastalığı haline gelmemeli. Aşırı sertliği ve aşırı hoşgö*rüyü bir yana bırakarak kewdinizi aynada seyredin. Günümüzde kadınla*rın çoğu sadece birkaç kilo fazlalıkları olduğu halde şişman olduklarını sanır*lar. Zaten, vücut yapilarımn...
  4. Eşiniz Gerçekten İdeal Bir Baba mı ???

Eşiniz Gerçekten İdeal Bir Baba mı ???

Sizin babanız nasıl bir babaydı veya eşiniz nasıl bir baba? Bunun cevabını gelin beraber düşünelim... Sizin babanız nasıl bir babaydı veya eşiniz nasıl bir baba? Bunu düşünmenizi isteyeceğim sizden... Çevrenizdeki babalar nasıl bir baba sizce? Aşağıda yazacağım paragrafta bir baba tanımı var... Sizce bu kimin babası? İdeal çocuklar için ideal baba lazım... Bu örnek babayı bakalım tahmin...
  5. İdeal eş nasıl olmalı..?

İdeal eş nasıl olmalı..?

ideal eş ideal sevgili ideal koca ideal eş seçimi ideal hanım. Sevgili melekler ideal eş yada sevgili nasıl olmalıdır? İdeal eş yada ideal sevgili sevgisini, ilgisini ve birkaç kelimelik güzel sözünü milyon dolarlara satmaz. yaptığım bu paylaşım ideal eşinizi yada ideal sevgilinizi bulmada yardımcı olur umarım ... İdeal eş arayanlar kendilerinin ne kadar ideal olduğuna baksın. İşte birkaç...

Sayfayı Paylaş