gebe
  1. Elif Yaren Silahçı

Elif Yaren Silahçı Forum Okuru

İğneli lazer hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Elif Yaren Silahçı tarafından paylaşıldı.

Lazer epilasyon yaptırıyorum. Bacak ve genital bölgemde bezay tüylerim var. Lazer merkezim iğneli epilasyonu önermedi.Ben beyaz tüylerin kalmasının diğer tüyleri tetikleyip tetiklemeyeceğini merak ediyorum.Lazer merkezim sorun olmaz diyor kısaltmamı öneriyor.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Kolay gelsin .

İğneli lazer hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer epilasyon hakkında bilgiler

Lazer epilasyon hakkında bilgiler

lazer epilasyondan memnun kalanlar lazer epilasyon kaç yaşında yapılır Lazer epilasyon hakkında eğer yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız şimdi sizler için bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Tüylerden tamamen kurtulmamızı sağlayan lazer epilasyon hakkında buyrun detaylı bilgileri Yıllardır uygulanan hızlı ve etkili bir yöntem olsa da, lazer epilasyon pek çok kişi tarafından...
  2. Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark

Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark

İğneli epilasyon kıl köklerine tek tek elektrik akımı verilerek kıl kayıpları sağlar. Bu nedenle uygulama alınacak bölgenin genişliği ve büyüklüğüne göre uzun saatler sürebilir. Meleklerim buda hem çok acı verici hemde uzun zaman alır. Lazer epilasyon herzaman daha avantajlıdır. Lazer epilasyonda ise tek lazer atışı ile birçok kıl köküne ulaşarak etki eder. Güçlü soğutma sistemleri...
  3. Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

candela lazer epilasyon yaptıranlar,candela lazer epilasyon nedir,candela lazer epilasyon kalıcı sonuç veriyormu,candela lazer epilasyon yorumları,candela lazer epilasyon hakkında genel bilgiler Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan candela lazer epilasyon cihazının Türkiye’de de kullanımı giderek artmaktadır. Bu cihaz cilt sorunlarından tüy problemlerine kadar geniş bir kullanım...
  4. Diode Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilgiler

Diode Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilgiler

Diode lazer cihazları, lazer epilasyon uygulamalarında en etkilli teknoloji olduğunu ıspatlamaştır, bu cihazlar ince ve kalın kıllarda çok etkili ve kalıcı sonuçlar almaktadır. Yıllar önce diode lazer epilasyon cihazlarının az tercih edilmesindeki en büyük neden bu teknolojilerin ağrılı ve acılı olmasıydı, ancak 2009 yılından itibaren alexandirte lazer cihazları çok daha az tercih edilmeye...
  5. İğneli epilasyon mu lazer mi?

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş