gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

İkea tasarımı :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İkea torbasından elbise yapmak ve bunun eğitimini vermek .. Nasıl bir düşünce yaratıcılıktır bilemedim :D:D[​IMG]

İkea tasarımı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkea Koltuk Modelleri

İkea Koltuk Modelleri

ikea koltuk modelleri ikea koltuk takımları ıkea İkea son zamnaların en popüler ev dekorasyon markası...Her zevke özel büyük bir dekorasyon yelpazesi bulunan ikea, her geçen gün yeni sitillerle karşımıza çıkıyor...
  2. İkea 2011 salon grupları

İkea 2011 salon grupları

ikea salon, grupları, koltuk, modelleri burada arkadaşlar. Ev dekorasyonunda klasik modelleri değil de daha bir sade ve şık ayrıca bir o kadar da modern olsun isteyenlerin ilk tercihi İkea olmuştur hep... Biz de o kişiler için, İkea'nın 2011 salon gruplarını sunuyoruz Melek'ler.
  3. İkea vazo modelleri

İkea vazo modelleri

Vazo modelleri İkea vazo Her yeni evlinin evinde eksikler olduğu gibi benimde evimde bazı eksikler mevcut. Misafirlerim elinde çiçekle gelince anladım ki ben çeyizime vazo almamışım:) Evimizin herşeycisi İKEA da çok fazla çeşit ve birbirinden güzel vazolar mevcut. İşte bunlardan bazıları. Daha fazlası için tık tık Vazolar ve Yapma Çiçekler < Ev Dekorasyonu | IKEA Türkiye Fiyatı 4,95 TL...
  4. Konforlu İkea bebek karyolaları

Konforlu İkea bebek karyolaları

Bebek sahibi olacaksanız bebek karyolası almaya ihtiyaç duyacaksınız demektir. Bu sene bebek karyolası tercihinizi İkea bebek karyolası tercihi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Gonatt bebek karyolası- 499 TL Bebek karyolaları bebeğinizin yaşına ve gelişimine uyugn olarak konumlandırılabilmektedir. Bebeğinizin boyu uzadıkça onun düşmeyeceği şekilde konumlandırabileceğiniz bu karyolalar...
  5. İkea Sinnerlig Koleksiyonu

İkea Sinnerlig Koleksiyonu

İkea faerklı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Geçen gün arkadaşımdan duyduğum İkea sinnerlig koleksiyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu koleksiyon tamamen farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Alışılmışın dışındaki malzemeden yararlanarak tasarlanan sinnerling koleksiyonu sizler için bambaşka tasarımlara yelken açıcı role sahiptir. Yemek odası, çalışma odası,...

Sayfayı Paylaş